Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 6d. 13:37

„Dub Mafia“ : „Tavo muzika – tavo kraujyje, tai prakaitas, ašaros, laikas, pinigai ir mėnesiai bemiegių naktų”

„Dub Mafia”
Asmeninio albumo nuotr. / Dub Mafia

Antrą kartą menų fabriko „Loftas” scenoje. Antrąkart 100% gyvas drum’n’bass. Rugsėjo 10 dieną energiją nuo rankų iki kojų pirštų galiukų iš publikos trauks „Dub Mafia” – dar vienas atominis užtaisas iš muzikantų šventovės Bristolio.

Apie nuotykius, stilių, krepšinį ir vakarėlius kalbamės su grupės vokaliste Eva Lazarus, Lietuvoje besilankysiančia jau trečiąkart.

–Tai bus jau antrasis „Dub Mafia” pasirodymas čia, o tau, Eva, netgi trečiasis. Ką gero prisimenat iš praėjusių?

– Apsilankymas Nr.1: Tai buvo pats tikriausias „Dub Mafia“ pirmas kartas Lietuvoje! Buvo taip gera išvysti gražų miestą ir jame sugroti – visi šėlo tarsi išprotėję! Mes vos nepavėlavome į lėktuvą, kai reikėjo išvažiuoti...

Apsilankymas Nr.2: Tai buvo pirmas kartas, kai grojau su tokiais fenomenaliais D. Britanijos talentais kaip Mr. Woodnote ir Lil Rhys. Tikrai nervinausi, nes kiekvienas pasirodymas su Mr. Woodnote yra visiškai skirtingas ir nenuspėjamas. Vilnius buvo taip gražiai padengtas sniegu, kad net kvapą gniaužė! Buvo gera į šį miestą sugrįžti dar kartą. Ir ta žiūrovų minia mūsų nenuvylė. Aš beprotiškai myliu šią vietą!

Įgimtas talentas yra niekas be žmogaus įdirbio. Yra žmonių, kurie galbūt nėra tokie talentingi, tačiau sunkiai dirba ir savo darbu pasiekia aukšumas.

– Ar grosite naujų kūrinių?

– Oooo taip – jau nenustygstame vietoje kada galėsime juos sugroti! Aplanko pats nuostabiausias jausmas, kai tai darai. Tai –kaip nusipirkti naujus batus ir nekantrauti su jais pasirodyti. 
 
– Muzika ir stilius – du bendražygiai, vienas kitą papildantys. Koks jūsų įvaizdis ir kas jį kuria?

Mūsų stilius ir muzika yra tarsi sinonimai – spalvingi ir traukiantys akį. Visų grupės narių stilius ir skonis skirtingi, bet kartu mes atrodom gerai. Kaip geras prieskonių mišinys. Aha!.. O jeigu dar tiksliau, mes – aštrus ir pikantiškas ėrienos troškinys!

– Kas svarbiau muzikantui – talentas ar sunkus darbas?

– Sunkus darbas! Įgimtas talentas yra niekas be žmogaus įdirbio. Yra žmonių, kurie galbūt nėra tokie talentingi, tačiau sunkiai dirba ir savo darbu pasiekia aukšumas. Tai tavo kraujyje, tai prakaitas, ašaros, laikas, pinigai, mėnesiai be kokybiško laiko su šeima ir draugais. Kertu lažybų, kad Bethovenas taip pat daug ir sunkiai dirbo. Ir, velniai griebtų, tais laikais net nebuvo interneto, kuris jam būtų padėjęs! Skiriu didžiausia pagarbą tiems talentams, kurie sunkiai dirba. 

Mes kiekvienas įnešame indėlį į dainų kūrybą – nuo pradinės idėjos iki galutinio varianto.

– Kuris iš jūsų kuria dainas?

– Mes kiekvienas įnešame indėlį į dainų kūrybą – nuo pradinės idėjos iki galutinio varianto. Kiekvienas iš mūsų turi įvairios muzikinės patirties, pavyzdžiui, Aronas (grojantis sintezatoriumi) dar gali groti būgnais, gitara ir bosine gitara, todėl jis turi idėjų ne tik sintezatoriui. Aš groju gitara, taigi retkarčiais pasiūlau pačios dainos idėjas. Kiekvienas iš mūsų turi muzikos kūrimo patirties taigi mes visi turime idėjų energijai, efektams ir galiausiai grupės skambesiui. O kartais tiesiog improvizuojame ir tai veikia!

– Ką pasakytumėt jūsų čia jau laukiantiems fanams?

Tai bus beprotiška! Paklauskite savęs – AR JŪS TAM PASIRUOŠĘ?

– Ar žinot, kas vyks Jūsų vizito metu Vilniuje ir visoje Lietuvoje?

Europos Krepšinio Čempionatas? Žinau, kad tai kažkas didelio ir kad tai susiję su krepšiniu! (juokiasi)

Kai buvau 13-os, žaisdavau krepšinį su kaimynų berniuku (ir ką aš sau galvojau), kuris priklausė mokyklos krepšinio komandai. Aš, žinoma, patobulėjau ir 14-os prisijungiau prie mokyklos mergaičių krepšinio komandos. Pamenu, kažkada bandėme žaisti krepšinį kartu su „Dub Mafia“ vyrukais, bet, žinot, mūsų vaikinukai labiau mėgsta futbolą, todėl jie neištvėrė ir pradėjo kamuolį spardyti...

Gyvo drum’n’bass užtaisas „Dub Mafia” – rugsėjo 10 d. menų fabrike „Loftas”.

Temos: 2 Laikas „Loftas“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min