TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kviečiame dalyvauti mokymuose žmogaus teisių srityje

Šaltinis: 15min
0
A A

Europos Žmogaus Teisių Fondas maloniai kviečia dalyvauti mokymuose, kurių metu dalyviai turės galimybę pagilinti žinias, sprendžiant žmogaus teisių pažeidimų atvejus Europos Žmogaus Teisių Teisme bei Europos Sąjungos Teisingumo Teisme formaliu ir procedūriniu požiūriu.

Šie mokymai taip pat supažindins su praktiniu skundų pateikimu į Europos Žmogaus Teisių Teismą, o taip pat su  teismingumo atvejais, tokiuose svarbiuose klausimuose kaip turto grąžinimas, saviraškos laisvė bei diskriminacijos atvejai (tame tarpe diskriminuojantys komentarai dėl tautinių mažumų). Dalyviai galės pristatyti savo klausimus, norėdami išgirsti šios srities eksperto patarimus.

Paskaita vyks spalio 20 d. 2012 r. Europos Žmogaus Teisių Fondo buveinėje, adresas Liepkalnio 103, Vilnius LT-02121.

Į mokymus kviečiami teisės studentai, teisininkai bei visi besidomintys šia tema. Vietų skaičius ribotas, todėl bus atsižvelgiama į prašymų eiliškumą. Rengiami mokymai yra nemokami. Prašome atsiųsti užpildytą formą ne vėliau kaip iki 2012 m. spalio 17 d. adresu mokymai@efhr.eu

Kiekvienas dalyvis gaus sertifikatą, patvirtinantį dalyvavimą mokymuose.

Mokymus veda tarptautinės teisės ekspertai:

prof. doc. Ireneušas C. Kaminskis – teisės mokslų daktaras, profesorius, dirbantis Europos Teisės ir Tarptautinio Instituto Teisės Mokslų TITM komandoje. Europos Tarybos ekspertas, bendradarbis ir daugelių nacionalinių ir tarptautinių organizacijų konsultantas, susijusių su Europos klausimais bei žmogaus teisių apsauga. Daug apdovanojimų pelnęs už mokslinių tyrimų pasiekimus. Teisminio proceso atstovas Europos Žmogaus Teisių Teisme Strasbūre. Profesorius taip pat dėsto Jogailos universitete, Krokuvoje.

dr Elžbieta Kuzborska – teisės mokslų daktarė, profesorė, Baltstogės Universiteto, Vilniaus filialo dėstytoja. Tai viešosios tarptautinės teisės bei žmogaus teisių, ypač tautinių mažumų teisių apsaugos srityje, įvairių publikacijų autorė. 2011 ir 2012 metais, paskelbė dvi monografijas, skirtas tautinių mažumų teisinei apsaugai Lietuvoje. (, 2011, „Artprint“, Wilno; „Teisinė tautinių mažumų padėtis Lietuvoje“, 2012, „Artprint“, Wilno).

dr Lukaš Vardyn dėstė Tarptautinę ir Europos Sąjungos teisę Leono Kozminskio Akademijoje. 2009 metais mokėsi Harvardo Universitete kaip post-doctoral fellow. Tarptautinės teisės, susijusios su žmogaus teisių bei tautinių mažumų klausimais, ekspertas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Žmogaus teisės
Parašykite atsiliepimą apie 15min