Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 24d. 09:42

Lietuvoje vyks tarpklubinės „Toastmasters“ klubų varžybos

Šį šeštadienį, gegužės 28 d., 11:00 val. Vilniuje prasidės pirmosios Lietuvoje tarpklubinės „Toastmasters“ viešojo kalbėjimo varžybos, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

„Į mūsų iššūkį pasivaržyti viešojo kalbėjimo srityje pagal tarptautines „Toastmasters“ varžybų taisykles atsiliepė du klubai“ – praneša „First Toastmasters of Lithuania“ klubo prezidentas Vladas Sparanavičius. „Džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko susitarti ir pirmosios varžybos tikrai įvyks. Esu tikras, kad tiek dalyviams, tiek žiūrovams varžybos patiks, nes, kiek man teko patirti, „Toastmasters” – maloniausias ir linksmiausias būdas praktikuoti viešąjį kalbėjimą!“

„Mes jau patyrėme, kad „teisingas“ viešasis kalbėjimas yra azartiškas, todėl jo varžybos, kaip taisyklė, „pasmerktos“ sėkmei.”– pritaria klubo „First Toastmasters of Lithuania“ viceprezidentas mokymams Andrius Kalesnykas, – „Emocijų kupina nuotrauka, kurioje užfiksuota mūsų klubo varžybų akimirka, sužavėjo žurnalo „Toastmasters“ redakciją ir buvo išplatinta visame pasaulyje tarp keliolikos tūkstančių giminingų klubų 260.000 tiražu“.

„Džiaugiamės, kad dabartinėmis tarpklubinėmis varžybomis susidomėjo oratorystės žinovai, iš kurių Rytis Juozapavičius ir Žanas Gongapševas netgi sutiko užimti nepriklausomų teisėjų kėdes“ – sako klubo viceprezidentė narystei ir varžybų organizavimo atstovė Rasa Kolesnikovaitė. „Sutarėme, kad varžybose dalyvaus trijų klubų: „First Toastmasters of Lithuania“, „Toastmasters Club Vilnius“ ir „Toastmasters Club Šiauliai“ nariai, kurie prisijungė prie klubų ne vėliau, kaip 2010 m. ir įgijo viešojo kalbėjimo patirties.“

Varžybos vyks ISM universiteto 114B auditorijoje (III rūmai), Arklių g. 18, Vilniuje. Renginys bus nemokamas ir atviras visuomenei. Išankstinės registracijos į renginį nėra. Dėl pagalbos atvykstant svečiai kviečiami kreiptis el.paštu rasa@toastmasters.lt arba per  „Facebook“ grupes „First Toastmasters of Lithuania“, „Toastmasters Club Vilnius“ ir „Toastmasters Club Šiauliai“.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min