Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Muzikinis kamuolys“ žengia koja kojon su Europos vyrų krepšinio čempionatu

Renginio „Muzikinis kamuolys“ akimirka
Organizatorių nuotr. / Renginio „Muzikinis kamuolys“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Europos vyrų krepšinio čempionatui populiarinti skirtas renginių ciklas „Muzikinis kamuolys“ įgauna pagreitį ir šį penktadienį nuo 12 valandos visų vilniečių bei miesto svečių laukia Vinco Kudirkos aikštėje.

Kaip visada linksmą ir muzikalų renginį papildys specialūs svečiai – grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Žilvinas Šilgalis bei jaunieji Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniai.

„Čempionate, kuris po 70 metų pertraukos pagaliau grįžo į Lietuvą, palaikyti mūsų krepšininkus turime visi – jauni, vyresni, moterys ar vyrai visoje šalyje. „Muzikinis kamuolys“ nereikalauja, kad mokėtume žaisti krepšinį. Užtenka pataikyti į krepšį ir jūs jau laimite!“, – į kiekvieną penktadienį Vilniaus senamiestyje vykstančias „Muzikinio kamuolio“ popietes kviečia žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance Lietuva“ generalinė direktorė Jolanta Butkevičienė.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad V.Kudirkos aikštėje skambant muzikai krepšinio meistriškumą Vilniaus gyventojams ir svečiams demonstruos jaunieji Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniai. Įrodyti, kad Lietuvoje krepšinį žaisti moka visi, pabandys ir specialūs renginio svečiai – grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras ir grąžinti liaudžiai krepšinį visomis išgalėmis siekiantis Seimo narys Žilvinas Šilgalis.

„Muzikinis kamuolys“ toliau tęsiasi:

Rugsėjo 2 d. V. Kudirkos aikštėje

Rugsėjo 9 d. Rotušės aikštėje

Rugsėjo 16 d. šalia M. Mažvydo bibliotekos

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min