Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 7d. 17:12

Naujo Kauno baro atidaryme apsilankė ir Arvydas Sabonis su žmona Ingrida

Atidarymo akimirka
„Sambario“ nuotr. / Atidarymo akimirka
Penktadienį, sausio 6 d., Kauno senamiestyje duris atvėrė dar vienas naujas baras „Sambaris“. Netradicine aplinka pasižyminčiame bare apsilankė daug žinomų kauniečių: Arvydas ir Ingrida Saboniai, Gytis Paškevičius, Vytautas Balsys, Rimvydas ir Arvydas Povilaičiai, Jūratė Rekevičiūtė. Atidarymo šventėje pagrindiniu akcentu tapo naujus drakono metus simbolizuojantis fakyrų ugnies šou pasirodymas ir grupės „Saulės broliai“ koncertas.

Prieš kurį laiką šiose patalpose veikė konjako parduotuvė, tačiau, nepavykus prisitaikyti prie kintančių verslo sąlygų, jie užleido vietą jaunam ir veržliam „Sambario“ kolektyvui.

„Planavome duris atverti ankščiau, tačiau interjero dizaino darbai užtruko ilgiau nei planavome. Prie kiekvienos detalės buvo kruopščiai dirbama, baro interjerą kūrė puiki menininkų komanda, todėl viskas išėjo taip, kaip ir siekėme. Nenorėjome blizgėti prabanga, atvirkščiai – norėjome sukurti jaukią ir šiltą aplinką. Stebint pirmuosius lankytojus, manome, kad mums tai pavyko“, – pasakojo baro savininkas Vytautas Mickūnas.

Mintis barą pavadinti „Sambariu“ kilo neatsitiktinai, mat tai – senovės lietuvių šventės sinonimas. Šventės, kurioje susirinkdavo visi artimiausi draugai ir bendraminčiai, linksmai leisdavo laiką bendraudami, šokdami ir dainuodami.

„Toks pavadinimas mums iškart prigijo, nes kurdami baro interjerą, rinkdami muziką, galvojome apie lankytojus ir jų draugus, stengėmės suformuoti tinkamą aplinką bendravimui ir neįpareigojančiam laiko praleidimui. Čia nebus trankios muzikos ir piktų apsauginių. „Sambaris“ turi draugų sieną, kurioje puikuosis apsilankiusiųjų nuotraukos, bus renkamas mėnesio „Sambarietis“, kuris kas mėnesį galės džiaugtis jam teikiamomis privilegijomis“, – aiškino baro direktorė Jolita Briedė.

Paklausus atidarymo šventėje dalyvavusio Arvydo Sabonio nuomonės apie Vilniaus gatvę papildžiusį naują barą, jis atsakė, jog džiaugiasi, kad Senamiestį papildė dar viena jauki vieta. Pasak jo, užsienyje tokie maži ir jaukūs barai yra populiarūs ir labai mėgstami lankytojų.

Šiokiadieniais baras dirbs nuo 14 val. iki vidurnakčio, savaitgaliais – iki 2 valandų ryto. Šios vietos veidu taps akustiniai ir šiuolaikinės muzikos vakarai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min