Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 13d. 14:01

Pagrindinis biuro administratorės ginklas – išradingumas

Konkurso „Šauniausia administratorė 2012“ dalyvė Monika Adomavičiūtė
Organizatorių nuotr. / Konkurso „Šauniausia administratorė 2012“ dalyvė Monika Adomavičiūtė

Pretendentės į šauniausios administratorės titulą laužo stereotipus apie šios profesijos atstoves. Konkurso „Šauniausia administratorė 2012“ dalyvės sužibėjo originalumu ir išradingumu.

Aštuntą kartą rengiamame konkurse dėl šauniausios administratorės titulo Lietuvoje šiemet kovoja 142 dalyvės. Konkursas jau spėjo sulaukti didelio susidomėjimo – praeitą savaitę prasidėjus balsavimui, už tinklalapyje sauniausia-administratore.vz.lt patalpintas dalyvių anketas jau atiduota daugiau kaip 100 tūkst. balsų.

Organizatorių nuotr./Konkurso „Šauniausia administratorė 2012“ dalyvė Asta Unikauskaitė
Organizatorių nuotr./Konkurso „Šauniausia administratorė 2012“ dalyvė Asta Unikauskaitė

„Toks dėmesys tikrai dėsningas, nes daugelis konkurso dalyvių į anketos klausimus atsakė išties įdomiai ir šmaikščiai, o darbines situacijas sprendė labai išradingai. Ne vienas rinkimais susidomėjęs internautas specialiame konkurso forume rašė, kad susipažinęs su dalyvių anketomis pakeitė nuomonę apie biuro administratores. Išties, jų sugebėjimas rasti sprendimus sudėtingiausiose situacijose, domėjimasis įvairiais gyvenimiškais klausimais ir ambicijos tobulėti rodo, kad šį darbą gali dirbti tik gerai jam pasiruošęs žmogus“, – sako rinkimus „Šauniausia administratorė 2012“ organizuojančios įmonės „Officeday“ rinkodaros vadovė Aušra Kazanavičienė.

Pasak jos, pagrindinis šių rinkimų tikslas ir yra parodyti, kokį svarbų vaidmenį kiekvienoje įstaigoje vaidina biuro administratorė ir kokių neeilinių sugebėjimų joms dažnai prireikia, kad susidorotų su užgriūvančiais iššūkiais.

Tačiau mėgstamiausi „Šauniausia administratorė 2012“ dalyvių posakiai rodo, kad jos yra nusiteikusios įveikti bet kokias kliūtis: „Pralenk save-pralenksi ir kitus!“, „Laukia tik tie, kurie nežino ko nori“, „Viskas įmanoma!“, „Jei ne aš, tai – kas?“.

Organizatorių nuotr./Konkurso „Šauniausia administratorė 2012“ dalyvė Agnesa Gurska
Organizatorių nuotr./Konkurso „Šauniausia administratorė 2012“ dalyvė Agnesa Gurska

Tarp mėgstamiausių konkurso dalyvių knygų dominuoja pripažintų rašytojų ir gyvenimo mokytojų Paulo Coelho, Robino Sharma, Jodi Picoult, Hermano Hesse kūryba.

Daugelis dalyvių konkurso organizatorių pateiktų situacijų sprendimus iliustruoja nuotraukomis ar net video siužetais. Nemaža dalis merginų ir moterų pasitelkia humorą – sprendžiant situaciją, kaip įmonėje nugludinti „aštrius kampus“ siūlo medicininę pagalbą į aštrius kampus susižalojusiems kolegoms arba tikina, kad visi kampai jų įmonėje – apvalūs, o viena dalyvė netgi lygina save su legendine grupe „The Beatles“.

Šauniausios biuro administratorės rinkimai vyks keliais etapais. Kas taps šauniausia administratore, lems komisijos skirti bei internetu gauti balsai.

Visos konkurso dalyvės bus apdovanotos prizais, o laimėtoja, be kitų vertingų dovanų, mėgausis dar ir keturių dienų kelione dviems asmenims į Slovakijos kalnus bei istorinę Krokuvą.

Konkursą organizuoja biuro prekių tiekimo lyderis Baltijos šalyse „Officeday“. Šauniausios biuro administratorės rinkimai taip pat vyks ir Latvijoje bei Estijoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min