Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 13d. 10:29

Pakruojo dvare atgims pasakų herojai

Pakruojo dvaro rūmai
Pakruojo dvaro nuotr. / Pakruojo dvaro rūmai
Birželio 15 dieną didžiausioje Šiaurės Lietuvos karalystėje, Pakruojo dvare, vyks šeimų puota – „Dvaro pasakos“. Joje didelių ir mažų lauks tarsi ką tik iš knygų nužengę pasakų herojai, stebuklingą nuotaiką kuriantys iliuzionistai ir cirko akrobatai, dvariškos ir kariškos pramogos, daug smagios muzikos ir kitos linksmybės.

Pirmą kartą Pakruojo dvaro karalystėje organizuojamos puotos metu atvykusius pasitiks ir pasveikins gerai vaikams ir suaugusiems žinomų pasakų herojai, kurie puotos metu leis pasijusti tarsi pasakoje. „Dvariškų pasakų“ puotoje skambės smagios visoje Lietuvoje pripažintų geriausių Šiaulių vaikų muzikos kolektyvų – „Lauros studijos“, „Ro-ko-ko“, „Nieko tokio“ dainos, kurios leis mažiesiems ir pašokti, ir padainuoti.

Programoje be smagaus koncerto, vaikus, jų tėvelius, senelius ir kitus susirinkusiuosius savo pasirodymais stebins cirko akrobatai ir iliuzionistai. Bus galima grožėtis ir prisidėti patiems prie didžiulių oro burbulų pūtimo. Nuobodžiauti neleis platus dvariškų ir kariškų pramogų repertuaras. Dvariškų rungčių metu šeimos galės tarpusavyje besivaržydamos, parodyti savo vikrumą, išradingumą, palavinti fantaziją ir kitus sugebėjimus. Svarbu paminėti, kad dvare bus galima pajodinėti žirgais, pasivažinėti jų tempiamu vežimaičiu. Patys ištvermingiausi turės galimybę išbandyti ir kareivišką duoną – Oro gynybos bataliono kareivių parengtas užduotis. Kareiviai taip pat supažindins svečius su bataliono veikla, bus galima iš arčiau pažvelgti į jų naudojamą amuniciją specialiai parengtoje ekspozicijoje.

Paklaustas apie tai, kaip kilo mintis surengti šeimų puotą „Dvaro pasakos“, renginio organizatorius „Jaunimo bankas“ atskleidžia, kad idėja į realų pasaulį atkeldinti pasakų herojus kilo prisiminus vaikystę ir mamos sekamas pasakas, kurios užvaldydavo fantaziją. „Pasakos visais laikais buvo ir bus aktualios vaikų gyvenime, jos keliauja iš kartos į kartą ir yra neatskiriama vaikystės dalis, o istorija ir paslaptimi dvelkiančios Pakruojo dvaro erdvės – puiki vieta paleisti jų herojus realybėn“, – sako organizatoriai.

Visos puotos metu svečiai galės paskanauti tradicinės pakruojietiškos giros ir ypatingų itališkų skanumynų, kad po puotos galėtų sakyti: ir aš ten buvau, skanią girą gėriau, skanumynus valgiau, per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau...

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:14
01:01
03:15

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min