Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palangos J. Basanavičiaus gatvėje išsirikiuos daugiau nei tūkstantis stalų

Palangos J.Basanavičiaus gatvėje bus nutiestas ilgas stalas.
J.Vanagės nuotr. / Palangos J.Basanavičiaus gatvėje bus nutiestas ilgas stalas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau penktą rugsėjį Palangos J. Basanavičiaus gatvėje išsirikiuos daugiau nei tūkstantis stalų, prie kurių susėdę kurorto gyventojai – skirtingo amžiaus įmonių, įstaigų bei organizacijų atstovai – aptars prabėgusią vasarą, pasidalins kurortinio sezono įspūdžiais, naujais planais bei projektais. Taip kitą šeštadienį, rugsėjo 22 d., bus minima visai šeimai skirta tūkstančio stalų šventė „Palangos stalas“.

Šis tradicinis renginys jau  dabar domina ne tik kurorto gyventojus, bet ir užsienio šalių miestus – partnerius. Norinčiųjų dalyvauti šventėje tiek daug, kad organizatoriai priversti gerokai pasukti galvas, kaip nepritrūkti vietos maždaug kilometro ilgio J. Basanavičiaus gatvėje. Būtent dėl šios priežasties dalis planuojamų renginių bus perkelta į greta esančią Meilės alėją, kitas miesto erdves. 

„Palangos stalas“, skirtas vasaros pabaigai bei Tarptautinei turizmo dienai paminėti, į pajūrį kasmet privilioja minias gerai nusiteikusių palangiškių bei svečių, pasiryžusių prisėsti prie tūkstančio stalų ir pasimėgauti visomis teikiamomis pramogomis: paragauti įvairiausių patiekalų, palošti šachmatais ar šaškėmis, pašokti kartu su etnografinių ansamblių nariais ar išbandyti kitas linksmybes. Šventėje dalyvaus ir Palangos miestai partnerių iš Kaliningrado srities, Bergeno miesto Riugeno saloje (Vokietija) atstovai. 

Kurorto Kultūros centro direktoriaus pavaduotojo Nerijaus Stasiulio teigimu, „Palangos stalas“ – savotiška derliaus šventė. „Jos metu norime prie stalo susodinti visus palangiškius – jaunus ir pagyvenusius, kultūros, sporto, verslo, politikos bei kitų sričių atstovus. Juk vasarą visi palangiškiai būna labai užsiėmę, nuolat skuba, o ši šventė – proga atsikvėpti po darbymečio, susitikti pažįstamus, pasidalinti patirtimi, pristatyti numatomas naujoves, netgi užmegzti naujus ryšius“, – kalbėjo N.Stasiulis.

Kiek stalų kitą šeštadienį išsirikiuos J. Basanavičiaus gatvėje, Kultūros centro direktoriaus pavaduotojas sakė jau nebeskaičiuojantis. Aišku viena – jų bus tikrai daug. „Ankstesnių švenčių metu bandėme tai daryti, ir skaičiai buvo įspūdingi – per 1200. Netgi rekordas buvo užfiksuotas“, – sakė N. Stasiulis. Šiemetiniame renginyje, akivaizdu, stalų teks išrikiuoti ne mažiau nei švenčių metu. 

Kaip ir kasmet, šventės dalyvių garbės reikalu taps iškovoti vieną iš dešimties „Palangos stalui“ parengtų nominacijų – palangiškio menininko Lino Žulkaus sukurtą staliuką. Nominacijos bus skiriamos puošniausiam, dosniausiam, muzikaliausiam bei kitaip išskirtinai pasižymėjusiems stalams.

Šventės dalyviai ir svečiai galės ne tik pabendrauti tarpusavy bei įvertinti kaimynų stalus, bet ir pasimėgauti kurorto meno kolektyvų pasirodymais Jūratės ir Kastyčio skvere. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 stalai Stalas Palanga
Parašykite atsiliepimą apie 15min