Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienį Nerimi plauks pripučiamomis moterimis „apsiginklavę“ vyrai

Mindaugas Stasiulis ir Gedas Saročka (dešinėje)
M-1 nuotr. / Mindaugas Stasiulis ir Gedas Saročka (dešinėje)
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį Vilniuje, prie Baltojo tilto, įvyks radijo stoties M-1 inicijuotos Nacionalinės vyro dienos šventė – vyrų plaukynės Nerimi ant pripučiamų moterų „Barakuda 2011“. 20 vyrų gulėdami ant „partnerių“ pasroviui įveiks ketvirtį kilometro. Jie varžysis dėl 2000 litų piniginio prizo.

Nacionalinės vyro dienos idėja kilo radijo stoties M-1 programų direktoriui Mindaugui Stasiuliui. Jam internetiniame referendume pritarė 18 000 M-1 klausytojų.

„To pakako, kad įsitikintume, jog vyrams reikia vyriškos šventės. Reikia dienos, kada galėtume namo grįžti vėliau, nei įprasta, o damos tarpduryje pasitiktų mus ne su kočėlu, bet su gėlėmis“, – referendumo rezultatus komentavo M.Stasiulis.

Švęsti Nacionalinę vyro dieną buvo numatyta paskutinį gegužės mėnesio penktadienį, šiemet tai – gegužės 27-oji. Būtent tą dieną radijo stotis M-1 Vilniaus centre surengs intriguojantį renginį, kurio metu vyrai turės ką veikti, o moterys – į ką pažiūrėti. Prie Baltojo tilto susirinkę žiūrovai išvys provokuojančias ir azartiškas vyrų plaukynes Nerimi ant pripučiamų moterų – „Barakuda 2011“. Plaukikai stvėrę į rankas gerai pripūstą „partnerę“ šoks į vandenį ir mėgins kuo greičiau įveikti poros šimtų metrų upės distanciją pasroviui. Tokios plaukynės dalyviams garantuos adrenaliną ir vertingas dovanas, o žiūrovams – Lietuvoje dar nematytą reginį.

Iki vyrų plaukynių Nerimi ant pripučiamų moterų likus savaitei, M-1 laidų vedėjai M.Stasiulis ir G.Saročka patys šoko į Nerį ir išbandė daiktus, kuriais naudotis turės plaukynių dalyviai. Ant pripučiamų moterų pasroviui vyrai įveikė daugiau nei 200 metrų – tiek, kiek nuo starto iki finišo nuplaukti turės kiekvienas „Barakuda 2011“ dalyvis.

Išbandę pripučiamas „damas“ radijo laidų vedėjai nestokojo įspūdžių.

„Nesuprantu, kodėl tokiomis lėlėmis prekiaujama sekso prekių parduotuvėse. Tai yra bene geriausias daiktas, ant kurio man teko plaukti. Manau, pripučiamos lėlės turėtų atsirasti kiekvieno save gerbiančio prekybos centro lentynose“, – išlipęs į krantą plaukimą ant guminės moters pakomentavo M.Stasiulis.

„Vandenyje vairuoti moterį – sunkiau, nei gyvenime: neklauso ir viskas... Bet gulėti ant jos – patogu. Svarbiausia – gerai pripūsti, patogiai įsitaisyti tarp iškilimų ir rasti srauniausią upės vietą“, – įspūdžiais dalijosi laidos „ReStartas“ vedėjas Gedas Saročka.

Mini reportažą apie M-1 laidų vedėjų bandymą plaukti Nerimi ant pripučiamų moterų rasite čia:

VIDEO: Pasiruošimas vyrų plaukynėms "Barakuda 2011"

Iš daugiau nei 200 užsiregistravusiųjų, rytoj Nerimi plauks tik 20 laimingųjų. Kaip jiems seksis, pamatysite tik apsilankę vyrų plaukynėse „Barakuda 2011“. Renginio vieta – prie Baltojo tilto. Renginio pradžia – 15 val. Renginys nemokamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min