Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 21d. 12:51

Po metų atokvėpio – „Nesakyk mamai!“

Lietuvių didžėjų komanda „Metal On Metal“
Rūtos Jankauskaitės nuotr. / Lietuvių didžėjų komanda „Metal On Metal“ (iš kairės): Manfredas, Kym Wild ir Miss America

Ilgai galandę kompaktinių plokštelių briaunas ir ruošęsi šventiniam puolimui, Miss America, Manfredas ir Kym Wild, pagaliau stos prie klubus judinančių muzikinių staklių visi kartu.

Lygiai po metus trukusios pertraukos prisikelia neužmušama vakarėlių serija „Nesakyk mamai!“, kasmet triukšmingumo zenitą pasiekianti pirmąją Kalėdų naktį, gruodžio 25 d. Praėjusioji keliems asmenims, nepanorusiems skelbti savo inicialų, baigėsi po trijų dienų, kai jie nepaiškamai atsibudo Prahos priemiestyje. Nei policija, nei „Facebook“ jų kelionės trajektorijos paaiškinti negalėjo.

„Nesakyk mamai!“ Kalėdas ir šventinį sniego laikotarpį pažymi smagiu ir publikos numylėtu „Kalėdų senio korimu“. Kasmet dešimt savanorių varžosi būti „pakartais“, bet, kaip jau įprasta, vakaro gale paaiškėja, kad jie visi iki vieno yra bedarbiai piršliai. Nepakarti seneliai pamaitinami ir atsargiai įleidžiami į šokių aikštelę.

Metai abstinencijos neprabėgo veltui – dvi dienos prieš šokius, „Metal On Metal“ „Zip FM“ eteryje pristatys pirmą lietuvišką, proginę dainą, skirtą keleriems (grupės nariai pateikė skirtingus duomenis) reivo metams pažymėti. Daina, kaip spėja lažybų kontoros, vadinsis „Nesakyk Mamai!“ ir apdainuos trumparegišką visuomenės pritarimą draudimams ir baudimams. Gali būti, nors šio teiginio tvirtinimosi metu grupė buvo nepasiekiama, kad daina turės ir politinį atspalvį.

Dėl retų grojimų apkrovų klausą atstatęs Miss America garsiai manė: „Nuolankiai palydėjus Adventą, visuomet norisi atidūkti dvigubai, todėl jau kelinti metai iš eilės „Nesakyk Mamai!“ grindys žvilga lūpų blizgesiu, o sienos sutrūkinėjusios nuo kumščių.“

„Nesakyk mamai!“ su Miss America, Manfredu ir Kym Wild – Vilniaus klube „Opium“, Islandijos 4, gruodžio 25 d., šeštadienį, nuo 22 val. iki pasaulio pabaigos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min