Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 8d. 15:44

Radistai Naujuosius metus sutiks Nidos prieplaukoje (video)

Radistai
Organizatorių archyvo nuotr. / Radistai
Dešimtimis tūkstančių savo fanus skaičiuojantys populiariausios radijo laidos Lietuvoje įžūlieji džentelmenai Radistai Naujuosius metus sutiks Nidos prieplaukoje. Gruodžio 31-ąją dieną Radistai drauge su Vaidu, No DJ‘s Diawara feat. Alexander Raichenok, Sneekers, Flaxen Beats kviečia visus lietuvius išsiruošti į neužšalantį pajūrį. Prasidėsiantis penktadienį ir truksiantis iki pat sekmadienio ryto „Radistai: Nida „11” vakarėlis ruošia dvigubą šėlsmo porciją.

Žaviai šmaikštūs Jono Nainio, Rolando Mackevičiaus ir šiemet prisijungusio Justino Jankevičiaus kuriami personažai jau tapo kultu visoje Lietuvoje. Ketvirtąjį sezoną skaičiuojančios laidos „Radistai“ vedėjai, perkėlę savo šarmą ir siautulį į vakarėlių ir klubų erdves, priverčia šėlti tūkstantines minias ir garantuoja, kad „Radistai: Nida „11” dalyviai pajaus, ką reiškia švęsti su aštrialiežuviais radijo kaubojais. Beje, naujasis radistas Justinas, nestokojantis ironiško humoro jausmo, ruošia ypatingą solo pasirodymą.

„Nida yra magiška vieta švęsti Naujuosius metus. Į Nidą specialiai vešim garso bei apšvietimo aparatūrą ir sukursim prieplaukoje nepamirštamą atmosferą. Tai bus įsimintinas užtaisas visiems ateinantiems metams“, – teigia Radistų komandos narys Jonas.

Radistai – „Ugachiaka“:

VIDEO: RADISTAI - Ugachiaka

Į didžiausią naujametinį vakarėlį pajūryje balta nuotaika ir muzika taip pat vilios Vaidas. Iš Jungtinės Karalystės šventėms sugrįšiantis į gimtinę Vaidas Naujųjų metų sutikimui taip pat renkasi pajūrį. Susirinkusiems į Nidos prieplauką atlikėjas dovanos tviskančio R&B skambesio.

Naujo šėlsmo gniūžtę jau lipdo ir No DJ’s su Viktoru Diawara ir vienu universaliausių saksofono virtuozų Baltijos šalyse Alexander Raichenok. Muzikinius fejerverkus į orą „Radistai: Nida „11” naktimis leis ir Sneekers bei Flaxen Beats.

Norinčius pasitikti baltojo triušio metus Nidos prieplaukoje iš Vilniaus veš ir atgal parveš specialus autobusas. Daugiau informacijos apie vakarėlį ir vykimą į jį: www.facebook.com/nidosprieplauka.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 „Radistai“ Nida

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

09:46
33:55
01:17

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min