Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 19d. 16:41

Šarūnas Kirdeikis: „Stalo tenisui, įtariu, neturiu jokio talento”

Šarūnas Kirdeikis
Šarūnas Kirdeikis

Jau rytoj, penktadienį, menų fabrike „Loftas” visų Vilniaus naktinėtojų laukia netikėtas iššūkis – ne tik linksminti iki ryto, bet ir sudalyvauti Vidurnakčio atletų varžybose bei aktyviai sukinėtis tarp fotoaparatų blyksčių.

Pasauliniai „Puma Social” vakarėliai – ne tik užvedanti muzika, bet ir azartiškos, ryškiausių emocijų kupinos varžybos. Čia ieškoma tikrųjų vidurnakčio atletų ir jų sugebėjimai šmaikščiai tikrinami  stalo futbolo, stalo teniso bei dartų rungtyse.

Vakaro metu dalyvių ir jų palaikymo komandų kraują nuo scenos kaitins Deep Inc., SiSi, NO DJs plokštelių čempionai bei gyvi „The Sneekers” ir „90’s Live Project” su Jurgiu Brūzga pasirodymai.

Pasibaigus komandų varžyboms stalo žaidimus gales išbandyti visi norintys – vidurnakčio atletų niekada nebus per daug.

Su bet kokiu „Puma” rūbu į vakarėlį įėjimas nemokamas. Tačiau pasipuošti verta ir ne tik dėl to – viso vakaro metu akyla komanda ieškos įdomių ir stilingų žmonių 2012-ųjų metų pasaulinei „Puma Social” reklamos kampanijai. Tad ryški ir spalvinga apranga – neabejotinas šio vakaro privalumas.

Vieną iš Vidurnakčio atletų varžybų komandų atves ir žinomas šokėjas bei choreografas Šarūnas Kirdeikis – jis trumpai pasidalijo įspūdžiais prieš laukiantį vakarėlį:

Gal pameni, koks buvo tavo pirmas PUMA daiktas ir iš ko jį gavai?

Pirmoji „Puma” nuosavybė buvo marškinėliai – seniai seniai, kai buvau mažas ir rūbai su prekės ženklu buvo didžiulė prabanga. Tai buvo juodi marškinėliai su žaliai geltona ornamentika ir ryšiai geltona šokančia kate. Labai jais didžiavausi.

Ką geriausiai moki žaisti – stalo futbolą, tenisą ar dartus?

Gal stalo futbolą? Tik vakar sužinojau, kad pagal taisykles negalima sukinėti rankenų, bet kaip – kad figūrėlės„salto” vartytųsi, tad gali būti bėdos (juokiasi).

Stalo tenisui, įtariu, neturiu jokio talento – kai žaidžiu, visada gėdingai pralošiu. Nejaučiu kamuoliuko lengvumo, jis manes neklauso, raketė mažytė, smarkiai užsimoti negali… vienas vargas! Pagautas azarto labai nervinuosi, kai nesiseka.

Renginyje ieškosime veidų pasaulinei reklamos kampanijai – kaip manai, kuo turi pasižymėti „Puma” veidas?

Tai turėtų būti ryškus žmogaus tipažas su išskirtiniais, simpatiškais veido bruožais – garbanotų plaukų kupeta, ryškių akių, sportiško sudėjimo. Tai laisva, atsipalaidavusi asmenybė – tikras lyderis.

Ryškios spalvos – tavo draugai ar paprastai jų privengi?

Mano draugai. Juoda nėra blogai, bet su šviesiais atspalviais daug smagiau gyventi. Jei nepersistengi, tai labai pakelia nuotaiką. Jei noriu pasislėpti nuo kitų akių, išsitraukiu pilkus rūbus, o šiaip – ryškiai ir smagiai!
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min