Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie vienatvę, ilgesį ir angelus

J.Patterson „Sekmadieniai pas Tifanį“
Alvydo Opulskio / 15min nuotr. / J.Patterson „Sekmadieniai pas Tifanį“
Šaltinis: 15min
0
A A

Nieko nenustebinsi pasakydamas, kad šiuolaikiniai tėvai mažai laiko skiria vaikams, nes turi kitų, jiems atrodo, svarbesnių, rūpesčių. Tačiau ar žinote, kad jūsų vaikas iš vienatvės ir ilgesio susikuria nematomą draugą, kuris jam atstoja brangiausius asmenis?

Psichologai James Patterson ir Gabrielle Charbonnet knygą „Sekmadieniai pas Tifanį“ pavadintų klasikine istorija, kai vaikas, kuriam trūksta dėmesio, greta tikrojo gyvenimo pradeda gyventi susikurtąjį. Ne visuomet jis blogas – bent iki tol, kol vaikas išauga. Tačiau jei suaugusi mergina kiekviename sutiktame vyriškyje ieško panašaus į vaikystėje susikurtą herojų, istorija ne visada gali baigtis gerai.

Triukšmingame pramogų pasaulyje besisukanti mažosios Džeinės motina dėmesiu savo dukters nelepina. Ji trokšta išlikti jauna, nes to reikalauja visą ją pasiglemžęs negailestingas pramogų verslas. Tuo tarpu mergaitė randa draugą – susikurtą Maiklą, kuris lydi į parkus, mokyklą, laukia po pamokų, paseka pasaką prieš miegą ir žino, kokį desertą ji mėgsta užsisakyti prabangioje kavinėje, kol motina su eiliniu pramogų verslo atstovu prie gretimo staliuko aptarinėja reikalus. Keisčiausia, kad Maiklą mato tik mergaitė. Nes jis – angelas. 

Suaugusiai Džeinei sunku atitrūkti nuo motinos, su kuria vaikystėje iš tiesų niekas nesiejo, nors motinos nemeile apkaltinti lyg ir negalima. Džeinė negali ištrūkti iš gimdytojos įtakos, negali nutraukti siejančios bambagyslės, todėl jai atrodo, kad gyvena motinos sukurtą gyvenimą. Kaip vaikystėje. Ir čia vėl pasirodo angelas. 

Šią knygą turėtų perskaityti visi tėvai, ypač tie, kurie kartais iš gretimo kambario išgirsta, kaip jų vaikas šnekasi su kažkuo, ko jų suaugusi akis ir suaugęs protas jau nemato. Knyga žavi tuo, kad šiame materialiame ir susvetimėjusiame (net tarp tėvų ir vaikų) pasaulyje dar gali žinoti, jog yra angelų. Ir jais tikėti.   

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min