Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Knygų blogas: Ryškiausios 2008-ųjų „Vagos“ knygos

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Leidyklos atstovai džiaugiasi dar viena populiaraus, garsiausio Brazilijos rašytojo Paulo Coelho knyga „Brida“ apie jaunos airių kilmės merginos, jaučiančios nenugalimą potraukį magijai, kelionės į savęs pažinimą, istoriją.

Didžiuojasimasi ir tęsiamomis tradicijomis – „Pasaulinės literatūros biblioteka” papildyta dar dviem knygomis: K. J. Huysmans „Atvirkščiai“ ir Homero „Iliada“.

"15minučių"/A.Adler "Žmogaus pažinimas"
A.Adler „Žmogaus pažinimas"

Taip pat džiugu, kad leidžiamos garsiausių psichologų knygos. Išleista keletas to paties formato garsiausių veikalų: A. Adlerio „Žmogaus pažinimas“, E. Berne „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“, A. Kempinski „Gyvenimo ritmas“, E. Fromo „Pamiršta kalba“ ir „Žmogaus destruktyvumo anatomija“. Leidyklai tai didelė garbė: ji jaučiasi prisidėjusi prie psichologijos mokslo plėtros ir populiarinimo Lietuvoje.

2009-ųjų „Vagos“ staigmenos:

Metų pabaigoje išleisime naujausią P.Coelho romaną „Nugalėtojas lieka vienas“ apie šou pasaulio kuluarus. Šio autoriaus knygos išleidimas – visada svarbus įvykis. 

"15minučių"/P.Coelho "Brida"
P.Coelho „Brida"

P.Coelho gerbėjus taip pat nudžiuginsime naujausia rašytojo Fernando Morais'o knyga „Magas“ – tai išsami, gausiai nuotraukomis ir kita dokumentine medžiaga iliustruota vieno garsiausių ir populiariausių  rašytojų pasaulyje – Paulo Coelho – biografija. Knygoje pasakojama ne tik apie kūrybinį P. Coelho kelią, bet ir atskleidžiami slapčiausi rašytojo asmeninio gyvenimo užkulisiai, nuosmukiai ir pakilimai.

Nuotykių mėgėjams pasiūlysime intriguojančią Y. Murphy knygą apie žymiąją šnipę Mata Hari, o prieš prezidento rinkimus bandysime sukrėsti aktyviąją visuomenės dalį aktualia L. Jacoccos knyga „Kur dingo visi lyderiai?“.

Palinkėjimas skaitytojams:

Įdomių atradimų ir nuostabių poilsio minučių su knyga. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vaga leidykla
Parašykite atsiliepimą apie 15min