TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aurimas Petrevičius-Miksas: „Atrodau baisus, bet nesu piktas“

„Kviečiu vakarienės“
Eduardo Bareikos nuotr. / „Kviečiu vakarienės“
Šaltinis: 15min
0
A A

Laidos „Kviečiu vakarienės“ šios savaitės dalyviai neslėpė susižavėjimo pirmadienį vakarienę ruošusiu Aurimu Petrevičiumi, geriau žinomu tiesiog kaip Miksu. O jis pats juokėsi dėl to, kad kitiems dažnai atrodo, jog jis yra piktas žmogus.

„Koks gražus, kokios žalios akys. Iš pradžių pagalvojau, kad nevedęs ir iškart pradėjau svarstyti, kokiai draugei galėčiau jį pasiūlyti“, – susipažinusi su Miksu kvatojo Lidija Rasutis. Visgi jos draugėms teks nusivilti – Mikso namie kasdien laukia žmona, tačiau šeiminis statusas jam tikrai netrukdo pasikviesti draugų gardžios vakarienės.

Kita atėjusi viešnia, grupės „GeraiGerai&Miss Sheep“ vokalistė Dovilė Filmanavičiūtė taip pat negailėjo komplimentų šeimininkui: „Kai pamačiau, supratau, iš kur jį žinau. Juk jis groja, šoka, trepsi, o, kaip dabar paaiškėjo, ir valgyti gamina“. Energingasis Miksas, dieną dirbantis įprastą darbą biure prie kompiuterio, savo laisvalaikį skirsto daugybei pomėgių: kartu su draugais įkūrė lindyhopo mokyklą, vienas iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo šokti stepą, mėgsta aitvarus, vandens sportą, visko net neišvardysi.

Vienu iš savo trūkumų Miksas įvardija pernelyg didelį atvirumą, dėl kurio kitiems kartais pasirodo įžūlus ir pats nukenčia. Tačiau „Kviečiu vakarienės“ filmavimo metu įžūlumu jo niekas neapkaltino. „Tokie žmonės, kaip jis, patys yra kaip desertas“, – laukdamas paskutinio vakarienės štricho Miksą gyrė dizaineris Seržas Gandžumianas.

Vaizdingų apibūdinimų jis negailėjo ir Lidijai Rasutis. „Ji – tikras atominis ginklas“, – šypsojosi vegetaras S.Gandžumianas, nė kiek nesupykęs dėl provokuojančio Lidijos klausimo, ar galima bučiuotis su moterimi, kuri valgo kiaulieną.

„Žinote, matosi, kad ji gyveno užsienyje. Jei aš užduočiau tokį klausimą, būčiau buvusi palaikyta chame arba išprotėjusia merga“, – pastebėjo D.Filmanavičiūtė.

VIDEO: Aurimo-Mixo gaminimas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min