2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Laidoje „Kviečiu vakarienės“ – jorkšyro terjerų gerbėjų klubas

Kaip ir kiekvieną savaitę, nuo šio pirmadienio vieni pas kitus į svečius vaikščiojo penki BTV kulinarinio realybės šou „Kviečiu vakarienės“ dalyviai: Antanas Sysas, Adas Vasiliauskas, Gintarė Gurevičiūtė, Donatas Baumila ir Ingrida Martinkėnaitė. Geriau susipažinę jie juokėsi sužinoję, kad visi kartu turi net keturis jorkšyro terjerus.
Laidos „Kviečiu vakarienės“ dalyviai
Laidos „Kviečiu vakarienės“ dalyviai / Eduardo Bareikos nuotr.

Pirmasis svečius pasikvietęs ir jiems vakarienę surengęs ekstremalaus sporto propaguotojas Antanas Sysas visiems pristatė ir savo šeimos numylėtinį – jorkšyro terjerą Gabrielių. Jį meiliai glostyti tuoj pat pradėjusi iširusios grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė prisipažino irgi namie turinti tokį augintinį. O vegetarų asociacijos prezidentė Gintarė Gurevičiūtė jų turi net du. „Penki žmonės, keturi jorkšyro terjerai“, – skaičiavo laidos dalyviai. Tuo tarpu fotografas Adas Vasiliauskas pirmenybę teikia katėms – jų augina net dvi.

Savo augintinius jie myli kaip tikrus šeimos narius. G.Gurevičiūtei dėl vieno iš savo šunų netgi teko patirti šantažą. Jį pagrobę žmonės reikalavo tūkstančio eurų, bet policijai pavyko pagrobėjus sučiupti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min