Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 19d. 14:26

Konferencija LOGIN kuria tarptautinius planus (nuotraukos)

Interneto apdovanojimų statulėlės
Organizatorių nuotr. / LOGIN

Ketvirtadienį Vilniuje vykusioje interneto konferencijoje LOGIN 2010 dalyvavo rekordinis kiekis žmonių. Klausytis pranešimų ir diskutuoti apie interneto ateitį sostinės „Siemens“ arenoje susirinko beveik 1800 dalyvių – tai rekordinis skaičius ne tik LOGIN, bet ir tarp kitų Lietuvoje vykusių teminių konferencijų.

Kitąmet renginio organizatoriai tikisi LOGIN paversti tarptautiniu renginiu ir kviesti jame dalyvauti interneto entuziastus iš viso Baltijos regiono.

Organizatorių nuotr./Andy McLoughlin
Andy McLoughlin

„Šių metų lietuviškame LOGIN, nepaisant ekonomiką kamuojančios recesijos, po vienu stogu sugebėjome sukviesti beveik 1800 dalyvių – puse tūkstančio daugiau nei pernai ir 400-ais daugiau nei tikėjomės. Tai rodo, kad ir Lietuvoje galime sėkmingai rengti tarptautinių mastų specializuotas konferencijas, o visuomenės susidomėjimas tokio pobūdžio renginiais auga“, – mano LOGIN sumanytojas Arnoldas Rogoznyj.

Palyginimui, šiemet Paryžiuje vykusioje didžiausioje Europoje interneto konferencijoje „Le Web“, į kurią dalyviai susirinko iš 50-ies šalių, iš viso per dvi renginio dienas apsilankė 2400 žmonių. Tiesa, dalyvio mokestis „Le Web“ sudaro keletą šimtų eurų, o LOGIN – nesiekia 100 litų.

Šių metų renginio sėkmė skatina mąstyti apie galimybę 2011 metų konferenciją paversti jau nebe nacionalinio, o tarptautinio lygio renginiu bei sukviesti į jį interneto entuziastus iš kaimyninių šalių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir kt. Tokiu atveju bus siekiama, kad per keletą metų LOGIN taptų svarbiausiu interneto renginiu visame regione.

Organizatorių nuotr./Walter de Brouwer
Walter de Brouwer

„Tarp šių metų LOGIN pranešėjų buvo visame pasaulyje žinomų organizacijų bei bendrovių vadovai, garsūs mokslininkai, didelę sėkmę pasiekusių interneto kompanijų įkūrėjai. Pavyzdžiui, pagrindinį pranešėją Walter de Brouwer vienu įdomiausių šių dienų mąstytojų pavadino net „The Wall Street Journal“. Su tokio kalibro pranešėjais galėtume sudominti į renginį atvykti ir už Lietuvos ribų gyvenančius žmones. Tai bus vienas iš kitų metų renginio tikslų. Pagrindas jau padėtas šiemet“, – sakė A.Rogoznyj.

LOGIN 2010 pranešimus 3-jose salėse skaitė lektoriai iš 8 šalių: JAV, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Suomijos, Švedijos ir t.t. Taip pat vyko Lietuvos tradicinės ir naujosios žiniasklaidos atstovų diskusija apie žiniasklaidos ateitį interneto eroje. Specialiose sesijose verslo idėjas ir tiesiog įdomias įžvalgas pristatė tinklaraštininkai bei konferencijos dalyviai.

Renginio metu taip pat įteikti metų interneto apdovanojimai. Metų interneto žmogaus prizas atiteko kino ir reklamos režisieriui Tadui Vidmantui, už geriausią valstybinę iniciatyvą internete apdovanojimą atsiėmė prezidentės Dalios Grybauskaitės komandos nariai, geriausiu įmonės „Facebook“ puslapiu paskelbtas TV laidos „Dar pažiūrėsim“ puslapis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min