TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Alpinistai išvyko į didįjį žygį per Šiaurės ir Pietų Amerikos uolas

Savo nuotykiais alpinistai pažadėjo dalintis su 15min skaitytojais
M.Vadišio nuotr. / Savo nuotykiais alpinistai pažadėjo dalintis su 15min skaitytojais
Šaltinis: Montis Magia alpinistai
0
A A

Rytinis traukinys iš Vilniaus pajuda į Kauną. Kartu su kasdien ten keliaujančiais žmonėmis, į šį traukinį įsėdo ir du spalvingi, kuprinėmis apsikarstę jaunuoliai – Saulė Žukauskaitė ir Gediminas Simutis. Daugelis aplinkinių nė neįtarė, kad po kelių valandų jie iš Kauno automobiliu keliaus Varšuvon, iš Lenkijos sostinės pasieks Amsterdamą, ten persės į lėktuvą, skraidinantį San Facisko link, kur prasidės vienas įspūdingiausių Lietuvos istorijoje alpinistų žygių per aukščiausias Šiaurės ir Pietų Amerikos uolas.

Į ekspediciją du iš trijų „Montis Magia alpinistų“ turėjo iškeliauti jau rugsėjo 4 dieną, tačiau kelionės startas buvo atidėtas, dėl G.Simučio sveikatos sutrikimų. Kartu su kitu komandos nariu Arūnu Kamanduliu treniruojantis Prancūzijos kalnuose, Gediminui medikai išpjovė apendicitą. Todėl ir visą ekspediciją teko atidėti net trims savaitėms.

„Dabar jaučiuosi gerai. Pasiruošęs lipti“, – plačiai šypsodamasis tvirtino ištvermingasis alpinistas. 

Trečiasis komandos narys Arūnas prie pirmųjų dviejų prisijungs gruodžio mėnesį. Jis iš karto atskris į Argentiną, kurioje planuojami sudėtingiausi ir daugiausia narsos bei jėgų pareikalausiantys kopimai. 

Visais savo nuotykiais ir patirtais išgyvenimais ekspedicijos dalyviai pažadėjo dalytis ir su naujienų portalo „15min“ skaitytojais. „Pirmąjį mėnesį tikrai visą laiką turėsim interneto ryšį šalia savęs, tad pirmųjų įspūdžių ilgai neteks laukti. Iš Meksikos ir Argentinos gali būti sudėtingiau parašyti, tačiau, manau, kad viskas bus gerai“, – patikino rašymu daugiausia užsiimsianti komandos narė S.Žukauskaitė.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min