Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gegužės 2d. 00:03

„Protų kovos su Robertu Petrausku“: kas bendro tarp Karlsono, Terminatoriaus ir Jėzaus Kristaus?

Pirmasis klausimas
Pirmasis klausimas

Yra toks senoviškas profesijos pavadinimas – bendorius. Dabar Lietuvoje galima sutikti ne vieną Bendoriaus ar Bendoravičiaus pavardę turinčius žmones, tačiau, jeigu jie bendoriaus amato atstovai, greičiausiai nenori sakyti šiuolaikinio šio amato pavadinimo, nes išgirdęs šį pavadinimą vienas ims juoktis, kitas spjaudytis ir pykti pradės, o trečias dar ir užuojautą pareikš... Kodėl? Todėl, kad bendorius yra kubilius.

Pradėsiu nuo sveikinimo praėjusios savaitės nugalėtojui Edgarui Jankauskui iš Vilniaus, kurio vaizdinė lietuviškos patarlės „Kaip šauksi – taip atsilieps“ versija sulaukė daugiausia jūsų simpatijų.

Naują šios savaitės klausimų Top 5 rasite čia.

Nepamirškite atiduoti balso už labiausiai jums patikusį – savaitės konkurso nugalėtojo laukia: „Protų kovų“ generalinio rėmėjo „Švyturio“ taurių kolekcija, „Tyto Albos“ išleista „Sofijos pasaulio“ autoriaus Josteino Gaarderio knyga „Kortų pasaulis“, „D6“ stalo žaidimų parduotuvės 50 Lt čekis ir „Protų kovų“ aso garbės ženklas.

Savo balsą galite atiduoti apačioje esančioje apklausoje.

Klubo žaidėjų favoritu šį kartą tapo klausimas, kuriuo pavadintas straipsnis: kas bendro tarp Karlsono, Terminatoriaus ir Jėzaus Kristaus? Atsakymo nerašysiu, nes manau, kad jį patys rasite, ir kai tai atsitiks, nusišypsosite. Bet gražių klausimų yra ir daugiau, tad kas šį kartą nugalės priklausys nuo jūsų. Primenu, kad jūsų klausimų laukiame el. paštu protukovuklausimai@gmail.com ir nepamirškite nurodyti, kad atstovaujate 15min.lt komandai bei prisegti savo nuotraukos.

Pabaigai norėčiau palinkėti jums gražių sapnų. Sakoma, kad juose galima ne tik atsakymus į svarbius klausimus rasti, bet ir sukurti kažką naują. Pvz. D.Mendelejevas susapnavo lentelę, kurioje cheminiai elementai buvo surašyti pagal jų atomo svorį.

P. McCartney susapnavo dainą „Yesterday“, o Aleksandras Makedonietis vedamas sapnų vizijos sukūrė galingą imperiją. Šį sąrašą būtų galima tęsti – jame tilptų daug genijų: Aristotelis, J.Cezaris, L.van Beethovenas, Voltaire‘as ir, žinoma, didysis kunigaikštis Gediminas. Nors toli gražu ne visiems lemta būti dideliais, ne visiems lemta patekti į istorijos metraščius, niekas negali uždrausti mums svajoti ir skraidyti išmokti. Sapnuokite didžius dalykus, gaudykite svajones ir svarbius sprendimus, o realiame gyvenime dažniausiai turėtų užtekti sugebėjimo džiaugtis mažais dalykais. To ir palinkėsiu atsisveikindamas iki kitos savaitės.

Robertas Petrauskas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min