Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 10, 13:53

Tik kartą metuose – Kauno orientacinės varžybos

Ilgąjį Joninių savaitgalį pasitikti kviečia tradicinėmis betampančios Kauno orientacinės varžybos. Jau birželio 21-ąją dieną vyksiantis nemokamas renginys kvies visus energingus ir nuotykių ištroškusius miestiečius parodyti, kaip puikiai jie pažįsta Kauną, ir pademonstruoti unikalius savo gebėjimus.
Renginio plakatas
Renginio plakatas / Organizatorių nuotr.

Jau trečius metus iš eilės „Unusual Projects“ organizuojamos nuotaikingos orientacinės varžybos kviečia Kauno gyventojus ir miesto svečius suburti mėgėjų komandą ir vadovaujantis žemėlapiu surasti daugiau nei 20 paslėptų kontrolinių punktų.

Grandiozinis vasaros nuotykis

Ne pirmą kartą organizuojamos varžybos dar niekuomet nebuvo tokios didelės. Registruotis ir varžybose dalyvauti galės net 150 komandų. Siekiant išvengti spūsčių ir konkurentų persekiojimo bus paruošti skirtingi žemėlapių komplektai. Trasos su įvairiai išdėliotais punktais bus išvedžiotos po visą Kauno miestą. Varžybų dalyviams reikės aplankyti ne tik populiariausias miesto vietas, tačiau ir pasitikrinti savo koordinaciją žaliosiose zonose. Visą dieną truksiančios varžybos bus tarsi egzaminas kiekvienam save gerbiančiam kauniečiui – patikrinsime, ne tik, kaip gerai gyventojai orientuojasi savo mieste, tačiau ir išsiaiškinsime, ar drąsūs ir puikų loginį mąstymą turintys yra Kauno miesto gyventojai.

Kontroliniame punkte po intrigą

Varžybų metu, vadovaujantis žemėlapiu, reikės surasti 22 kontrolinius punktus. Kiekviename punkte bus privaloma atlikti specialias užduotis, už kurias yra pelnomi taškai. Būtent surinktų taškų skaičius, o ne laikas, per kurį buvo įveikta varžybų trasa, ir lems varžybų nugalėtojus.

Kontroliniuose punktuose paruoštos unikalios užduotys turės būti atliekamos ne tik ant žemės, tačiau ir vandenyje ar net ore. Dalyviai turės pademonstruoti visą savo išmoningumą, loginį mąstymą, kūrybingumą ir gerą fizinę būklę tam, kad kuo geriau išspręstų vieną ar kitą uždavinį. Įvairialypių užduočių dėka komandų nariai galės dar geriau pažinti vienas kitą, atrasti savyje kažką naujo ir kiekvienas savaip prisidėti prie komandos vedimo pergalės link.

Šėlionės iki ryto renginio afterparty

Kiekvienam geram renginiui reikalingas siautulingas pratęsimas. Kauno orientacinių varžybų afterparty bei nugalėtojų apdovanojimai vyks naktiniame klube „Zero“. Nepraleiskite progos susigriebti visų laurų sau ir pasitikti vasarą šokiais iki ryto su geriausių draugų kompanija. Linksmybių naktį kraują kaitins DJ Raminta, „Zero“ rezidentai ir šaunūs vedėjai! Bilietus bus galima įsigyti renginio dieną arba rezervuoti jau dabar.

Dalyvauti gali ir Tu!

Jeigu susidomėjote orientacinėmis varžybomis ir panorote įrodyti, jog tai jūs esate labiausiai vertas pergalės, suburkite 4-6 žmonių komandą ir iš anksto registruokitės oficialiame varžybų puslapyje. Jau birželio 21-ąją dieną, 10 valandą ryto startuosime nuo „Žalgirio“ arenos. Ateikite ir įrodykite, kad Kaunas jums ne svetimas!

Generalinis renginio rėmėjas „Caif Cafe“, mecenatas lengvas vanduo „Neptūnas“, rėmėjai: „Yogo mojo“, „ARV-auto“, „Pizza To Go“ ir „Savas“, partneriai: „Irklentės“, „Žalgirio“ arena,  klubas „Zero“, informaciniai partneriai: 15min.lt, kino centras „Cinamon“, „Zip.fm“, „Sport1“ ir „Pūko“ televizija.  Renginį globoja Kauno miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: www.unusual-projects.lt/ov/

VIDEO: Kauno orientacinės varžybos

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min