Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 9d. 10:01

Visiškai įrengtas butas Vilniaus Antakalnio rajone atiteko aktyviems „Teleloto“ žaidėjams

Irena ir Antanas Krakiai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Irena ir Antanas Krakiai,

Naktis iš šeštadienio į sekmadienį buvo nerami mažiausiai penkiems „Teleloto“ žaidėjams. Greičiausiai jiems sapnavosi, kaip rakina naujojo buto duris. Į naujai įrengtą butą su baldais ir visa reikiama buitine technika Antakalnio rajone pretendavo penki žaidėjai. Laimė šįkart nusišypsojo tauragiškiams, kurie „Teleloto“ žaidžia nuo pat šio žaidimo pradžios. Žaidimo bilietus jie vadina „investicija“, kuri – jie įsitikinę – anksčiau ar vėliau duoda grąžos.

Svarsto perleisti anūkei, kuri netrukus taps studente

Irena ir Antanas Krakiai, apžiūrinėdami naująjį butą aikčiojo. Viskas nauja,

blizga ir švyti. Sutuoktiniai juokavo, kad lova ir elipsinė vonia suplanuota „kaip tik pagal juos“. Galiausiai I. Krakienė džiugiai atsiduso: „Na, nors senatvei bus...“

Ji svarsto, jog reikia susėsti su vaikais (tauragiškiai turi du suaugusius sūnus) ir viską aptarti, išklausyti, ką šeimos nariai turės pasiūlyti dėl tokio stambaus laimėjimo.

Auga šešiolikmetė anūkė, kuri jau svarsto apie studijas Vilniuje arba Kaune. Panašu, jog Vilnius ką tik įgavo ženklią persvarą, juolab, kad butas yra vos už poros stotelių nuo pagrindinio universitetų miestelio – Saulėtekio.

„Parduoti tikrai negalvojame. Juk nekilnojamas turtas – labai vertingas, o dar viskas naujai įrengta. Mūsų anūkė jau turbūt tuoj studijuos, gerai mokosi. Tegul studijuoja Vilniuje – nereikės nuomotis, o tai didelis pliusas studentui“, – svarstė I.Krakienė.

Turi visą ritualą

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./„Teleloto“ butas Vilniaus Antakalnyje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./„Teleloto“ butas Vilniaus Antakalnyje

„Brangiai vis tik šitas butas mums kainavo, – juokiasi A. Krakys keldamas taurę šampano. – Bet vertėjo!“

Krakiai turi savo strategiją: bilietus perka skirtingomis dienomis ir skirtingose parduotuvėse – iki sekmadienio jų susikaupia nuo 7 iki 15.

„Jei neturiu „Teleloto“ bilieto, tai sekmadienio nelaukiu. Ant rankų pirštų galiu suskaičiuoti kartus, kada nežaidžiau, nežiūrėjau šio žaidimo. Einu į parduotuvę ir stabteliu prie terminalo: „O gal šis bus laimingas? O gal šiandien ateis laimė mana?“ Tad kiek kartų per savaitę nueinu į parduotuvę, tiek ir bilietų savaitės pabaigoje susidaro. Ir sūnus daug bilietų perka, na, mes mėgstam pažaisti“, – sakė I. Krakienė.

Dar vienas sėkmės „burtas“: moteris stebi bilietų skaičius ir renkasi tokius, kuriuose įžvelgia savo ar vaikų amžių, taip pat, sako, sėkmę neša du šalia esantys penketai.

Tauragiškė apgailestavo, kad šį sekmadienį bilietų neatsivežė į studiją. Sėdint filmavime rankos niežtėjo pabraukyti besiridenančius skaičius.

„Teleloto“ bilietus ji vadina „investicija“, kuri anksčiau ar vėliau duoda grąžos. Ir grąža Krakiams – jau nebe pirma. Irena yra laimėjusi šaldytuvą, vyresnysis sūnus prieš aštuonerius metus laimėjo automobilį „Volkswagen“, dar vėliau šeimos biudžetą papildė 10 tūkstančių litų.

Susiginčijo, iš kurios pusės skaičiuoti vokus

Vis tik butas Antakalnyje, visiškai naujai įrengtoje „Pušų terasų“ gyvenvietėje – neabejotinai stambiausias jų laimėjimas.

Tiesa, kad laimėtum tokį prizą, šįkart neužteko vien laimingo bilieto. 5 pretendentai į butą susirinko „Teleloto“ studijoje ir turėjo rinktis vieną iš penkių vokų. Krakiai jau prieš kelias savaites žinojo – rinksis antrąjį. Šis skaičius šeimai laimingas – praėjusį kartą sūnus rinkosi antrąjį seifą ir laimėjo automobilį.

Tačiau artėjant svarbiai datai ėmė kilti abejonių – o iš kurios pusės atskaičiuoti tą antrąjį voką? Čia Irenos ir Antano nuomonės išsiskyrė. Tačiau šeimos viltis pateisinti turėjęs Antanas šįkart nepaklausė žmonos. Ir ne be reikalo! Antraip būtų patekęs tarp 4 žaidėjų, kurie tenkinosi 1000 eurų paguodos prizu.

I.Krakienė gyrė buto įrengimą: dizaineriai interjerui parinko žemiškas spalvas, kur ne kur paryškino kambarius įvairiausiais raudonais akcentais – knygomis, valgomojo lėkštelėmis.

„Jauku, gražu, smagu. Ir tas jausmas... kad čia – jau mūsų! Dabar grįšime namo, išsimiegosime… Nors ne! Dabar vėl nemiegosiu, nes lįs visokios mintys, kaip tą butą geriausiai išnaudoti!“ – kvatojo I.Krakienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min