Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 14, 14:07

Aplinkosaugininkai Kupiškio rajone sučiupo du žuvavusius brakonierius

Panevėžio regiono Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai rugpjūčio 9-ąją reido metu Kupiškio rajone apie 7 val. sulaikė du brakonierius – Kupiškio rajono gyventojus V.T ir R.G., žuvis gaudžiusius draudžiamais ne mėgėjų žvejybos įrankiais – statomais tinklais.
Nuotrauka iš įvykio vietos
Nuotrauka iš įvykio vietos / Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento nuotr.

Pažeidėjai, kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, bandė neigti savo kaltę, tačiau, anot pareigūnų, įrodymų visuma nepaliko abejonių dėl padaryto nusižengimo – brakonieriams teko pripažinti savo kaltę.

Asmenims buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai. Už neteisėtą žvejybą draudžiamais ne mėgėjų žvejybos įrankiais, jiems gresia nuo 120 iki 300 eurų administracinės baudos su pažeidimo padarymo įrankių bei priemonių – guminės valties ir statomų tinklų konfiskavimu. Taip pat teks atlyginti 180 eurų žalą žuvų ištekliams.

Reidą ankstyvą rugpjūčio 9-osios rytą inspektoriai Kupiškio rajone organizavo pagal turimą informaciją apie nelegalią veiklą.

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai primena, kad gyventojai matydami pažeidimus nebūtų abejingi ir apie pažeidimus praneštų aplinkos apsaugos inspektoriams tiesiogiai arba bendruoju pagalbos numeriu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min