TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Arsenalas. Kiekvienas kabliukas – savo vietoje

Skrynelė sukonstruota taip, kad stalčius ir skyrius galima montuoti norima tvarka
Skrynelė sukonstruota taip, kad stalčius ir skyrius galima montuoti norima tvarka
Šaltinis: 15min
0
A A

Meškeriotojas, gaudantis žuvis sudurtine ar teleskopine plūdine meškere be ritės, turi su savimi imti į išvyką prie vandens daug įvairių smulkių įnagių, kurių į kišenes nesusikrausi, ir didelį kiekį montažų, kurie tvirtinami prie specialių verpsčių.

Kiekvienas savaip sprendžia šį uždavinį, tačiau ne kiekvienas randa pačią tinkamiausią versiją, kuri leistų kabliukų atsargą, svarelių rinkinį ir ne vieną įvairaus skersmens valų ritinėlį montažams bei pavadėliams ir dar tūkstantį kitų smulkmenų laikyti vienoje talpioje kišenėje ir turėti nuolat po ranka. Tai ypač svarbu, jei vykstama prie vandens kelioms dienoms arba į meškeriojimo varžybas.

Jei pabandysite visa tai, kas reikalinga, sutalpinti į dėžutes ir futliarus, o juos savo ruožtu į – krepšį, pamatysite, kad bagažo apimtis bus labai didelė, bet blogiausia tai, kad keblu rasti tarp įvairaus dydžio ir formos dėžučių tą, kuri reikalinga.

Nepamirškite, kad nesugebantis įvesti tvarkos savo „ūkyje“ ir jo racionaliai valdyti meškeriotojas pasmerktas nuolat kažko nespėti, nepadaryti ir netenka galimybės greitai prisitaikyti prie meškeriojimo sąlygų. Lietuvos meškeriojimo plūdine meškere čempionas Jonas Jablonskis, kad išvengtų keblumų ir nieko nepamirštų pasiimti į žūklę, turi specialią skrynelę su stalčiais, kuriuose galima sutalpinti visus reikiamus įnagius, o svarbiausia – meškeriojimo montažus, suvyniotus ant specialių verpsčių.

Jos yra tokio dydžio, kad tilptų į stalčius kartu su montaže esančia plūde. Kadangi stalčių yra kelios dešimtys, kiekviename jų laikomi tam tikroms meškeriojimo sąlygoms tinkami montažai. Tai labai svarbu, nes montažų – apie 200, o čempionas užrištomis akimis gali rasti reikalingą. Skrynelė sukonstruota taip, kad ją galima montuoti prie meškeriojimo platformos, o stalčiai su įnagiais labai lengvai atidaromi. Montažų skrynelės gaminamos iš aliuminio, jas lengva transportuoti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min