Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 15d. 19:38

„Auksinį“ karpį ištraukusiems meškeriotojams įteiktas automobilis

Sėkmingiausias šių metų meškeriotojų duetas – S.Šukelis ir A.Časas prie laimėto automobilio su „KIA Auto“ direktoriumi G.Kaukėnu
Sėkmingiausias šių metų meškeriotojų duetas – S.Šukelis ir A.Časas prie laimėto automobilio su „KIA Auto“ direktoriumi G.Kaukėnu

Šiandien KIA automobilių salone Vilniuje karpių meškeriotojams Sauliui Šukeliui ir Arūnui Časui įteikti varžybose „Kur tu, karpi?“ pelnyto prizo – automobilio „Kia Ceed SW“ rakteliai.

Žūklė „Facebook“ tinkle

Kasmet vykstančiame Raseinių rajono „Karpynės“ tvenkiniuose 24 valandų karpių gaudymo turnyre, kurį rengia Kauno meškeriotojų klubas „Vienam gale“ „Inferno“ komanda, kurios nariai – S.Šukelis ir A.Časas, dalyvavo po penkerių metų pertraukos.

Patyrę karpių meškeriotojai tikėjo savo sėkme, tačiau sunku buvo patikėti, kad, einant trečiai varžybų valandai, įsijungė elektroninis kibimo signalizatorius, pranešęs, kad kažkas susigundė užmestu masalu. Dar sunkiau buvo patikėti, kad meškerykotis sulinko ne juokais. Ištrauktas karpis svėrė 8,370 kg, tačiau svarbiausia buvo ne žuvies svoris, nors tai neeilinis laimikis, kokių reta „Karpynės“ tvenkiniuose, o į žuvies nugarinį peleką įvertas medalionas su KIA emblema, reiškiančia, kad šį karpį sumeškeriojusiai komandai atitenka geidžiamiausias prizas – automobilis.

S.Šukelio teigimu, jiedu su A.Času nė neįtarė, kad 13 diena ir dar penktadienis, jų komandai bus toks sėkmingas. Jo nuomone, matyt, buvo pasirinkta teisinga strategija – gaudyti tik stambias žuvis. Įteikdamas nugalėtojams automobilio raktus „KIA Auto“ direktorius Gintaras Kaukėnas pastebėjo, kad simboliška ne tik tai, jog karpis užkibo „juodąjį penktadienį“, sugriaudamas visus prietarus, bet ir tai, jog šį prizą meškeriotojai bandė laimėti šešerius metus iš eilės, o pavyko tik septintais, tad „auksinio“ karpio gaudymas užtruko lygiai tiek, kiek siekia KIA automoblių garantija.

Pirmas ir vienintelis per „Kur tu, karpi?“ turnyro istoriją „auksinis“ karpis buvo ištrauktas per pirmąsias varžybas 2000 metais. Tuomet nugalėtojams atiteko dviejų tūkstančių litų piniginis prizas. Šiemet be draudimo bendrovės BTA, žūklės klubo „Viena gale kablys“ ir „KIA Auto“ įsteigto prizo automobilio prizinis fondas siekė dešimt tūkstančių litų. Prizais buvo apdovanotos komandos, užėmusios pirmąsias dešimt vietų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min