Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Australijos golfo žaidėjų kurorte apsigyveno rykliai

Ryklys
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / Ryklys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Sky News“ praneša, kad Australijos golfo kurorte „Carbrook Golf Club“, netoli Brisbeno, apsigyveno rykliai. Beje, šeimininkas nesiruošia jų iš ten iškrapštyti.

Šis golfo klubas – ko gero vienintelis pasaulyje, kurio lankytojų kraują kaitina ne tik golfo kamuoliukų skrydžiai, bet ir rykliai. Šie plėšrūnai tapo savotiška kliūtimi, sunkinančia žaidėjų užduotis.

Rykliai į ežerą pateko vieno potvynio metu. Dabar čia gyvena pustuzinis gėlo vandens ryklių. Šios rūšies rykliai ganėtinai lėti, nelepūs mitybai. Tačiau gana agresyvūs.

Labai dažnai būtent šios rūšies rykliai užpuola žmones arba žuvis. Rykliai, gyvenantys šalia golfo kurorto, gali išaugti iki 3 metrų. Ši rūšis puikiai prisitaiko prie kintančių sąlygų, todėl jų gausu didesnėse upėse.

„Tiesiog sunku patikėti, kad ryklys taip arti, vos už kelių metrų. Tai suteikia šiam golfo laukui papildomo žavesio“, – sako klubo vadybininkas.

Ir nors ežere tikrai pakanka žuvies, kad rykliai prasimaitintų, vadybininkas „augintiniams“ dažnai įmeta mėsos – kad nebūtų alkani ir dažniau išplauktų į paviršių.

Nuo to laiko, kai ežere apsigyveno rykliai, klubas ėmė gauti daugiau organizuotų užsakymų. Kas mėnesį čia netgi rengiamas turnyras „Shark Lake Challenge“.

Labiausiai šiuo atveju nukenčia vietinių gyventojų vaikai, kurie anksčiau užsidirbdavo iš ežero ištraukdami kamuoliukus. Dabar šis „verslas“ baigėsi.

VIDEO: Carbrook Shark - the next chapter

 

VIDEO: Carbrook Golf Club Shark in the Lake

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min