Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konstruktorius iš Havajų sugalvojo švino pakaitalą

svareliai
Svareliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Anglijos ekologai pasiekė, kad šalyje būtų ribojamas švininių svarelių ir medžioklinių šratų naudojimas, todėl prognozuojama, kad tokie suvaržymai netrukus įsigalios daugelyje išsivysčiusių šalių, kuriose vandens telkiniai saugomi nuo teršimo sunkiaisiais metalais. Na, o tai reiškia, jog žvejybos svarelius gaminančioms kompanijoms teks ieškoti švino pakaitalų.

svareliai_2

Konstruktorius Keitas Okimotas Havajuose įkūrė kompaniją, kurį gamina plačią gamą svarelių, gramzdų ir galvakablių iš švino pakaitalų. Konstruktorius sukūrė įvairius lydinius, kurie yra tokie pat sunkūs kaip švinas, puikiai skandina masalus, tačiau yra visiškai netoksiški ir neteršia vandens.

Konstruotojas pačiu sėkmingiausiu laiko vismuto ir alavo lydinį, iš kurio liejami puikūs galvakabliai, dalis jų – pagal užsakymą.

Beje, gramzdai įvairiems tikslams taip pat liejami pagal užsakymą. Vienintelis svarelių ir galvakablių iš naujojo lydinio trūkumas – gaminius neįmanoma nudažyti milteliniais dažais, tačiau, ekspertų nuomone, tais atvejais, kai galvakablio spalva yra svarbi, galima naudoti tokios guminukus, kurių konstrukcija leidžia paslėpti galvakablį masale.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min