Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krokodilas surijo žvejį, bet nepalietė plaukiko

Crocodilas
Krokodilas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nardymo mėgėjas Izraelis Gonsales ir Čučo mintyse atsisveikino su gyvybėmis, kai ,nardydami atviroje jūroje, akis į akį susidūrė su stambiu krokodilu, tačiau reptilija nesusidomėjo lengvu grobiu ir neskubėdama praplaukė pro šalį, palikusi išsižiojusius sutuoktinius, bet vėliau paaiškėjo, kad krokodilas taip pasielgė ne iš geranoriškų paskatų.

Saldi porelė su krokodilu susidūrė už 40 km nuo Kubos krantų išsibarsčiusiame archipelage Chardines de la Reina (Karalienės sodai – ispaniškai). Šis vakarinėje Karibų jūros dalyje esantis kampelis laikomas viena iš unikaliausių mūsų planetos vietų, iš viso pasaulio viliojantis meškeriotojus ir nardytojus. Žūklės rojumi vadinamą archipelagą anksčiau kartą per mėnesį aplankydavo Fidelis Kastro. Kubos diktatorius žvejodavo šiame jūros rajone žydruosius marlinus. Na, o Gonsalesų porelė tiesiog mėgavosi vienoje miniatiūrinėje salelėje atsiskyrėlišku gyvenimu, kuris trisdešimtmečiams teikia gausybę galimybių ir malonumų, ir paįvairindavo jį trumpomis išvykomis po vandeniu stebėti žuvų.

Vienos tokios ekskursijos į gelmę metu jie atsidūrė šalia krokodilo. Reptilija pasirodė taip netikėtai, kad atrodė, jog ji materializavosi iš vandens. Čučo rengėsi eilinį kartą spustelti fotoaparato užrakto mygtuką, kai objektyve ji išvydo simpatijų nekeliantį krokodilo snukį vos už kokių dešimties metrų nuo vyro nugaros. Krokodilas į plaukikus nekreipė jokio dėmesio ir nusiyrė pro šalį.
  
Kai Gonsalesai kaip nuplikyti įvirto į valtį, iš baimės kalendami dantimis, jų palydovui – vietinio kaimelio gyventojui, ekskursijų metu plukdžiusiam juodu savo valtimi, teko kiekvieną žodį iš sutuoktinių traukti lyg replėmis. Kai pagaliau Gonsalesai paaiškino, kad juos išgąsdino krokodilas, vietos gyventojui pasidingojo, jog reptilija gali būti susijusi su vietos žvejo dingimu, kurio paieškos vyko jau parą. Žinia, kad archipelage klajoja stambus krokodilas, žaibu aplėkė apylinkes ir po valandos į reptilijos medžioklę jau buvo įsijungę dvidešimties valčių ekipažai. Krokodilas buvo paklotas taikliu šūviu iš karabino, vos išlipo į vienos salos pakrantę pasišildyti ant smėlio. Reptilijos skrandyje buivo aptikti dingusio žvejo palaikų fragmentai. Tapo aišku, kad plaukikų, kurie fotografavosi po vandeniu, jis nelietė todėl, kad buvo sotus.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min