Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meškeriotojo ekipuotė. Futliaras iš vamzdžio

Plastiko tūtą galima įmauti į brezentinį apvalkalą ir turėsite nė kiek ne prastesnį už pirktinį futliarą meškerykočiui.
Plastiko tūtą galima įmauti į brezentinį apvalkalą ir turėsite nė kiek ne prastesnį už pirktinį futliarą meškerykočiui.
Šaltinis: 15min
0
A A

Geras meškerykotis ne tik brangus pirkinys, bet ir išsirinkti jį nėra taip paprasta, todėl pamėgtą spiningą ar dugninę kiekvienas rimtas meškeriotojas brangina ir saugo kaip savo akį. Dažniausiai meškerykočiai nukenčia žūklėje, o kelionėje. Anglai netgi turi patarlę, kad automobilių durelės ir bagažinių dangčiai sukurti tam, kad jais būtų laužomi meškerykočiai. Šiame pašmaikštavime – daug tiesos, tačiau kaip apsidrausti nuo siurprizų ir išvengti didelių investicijų?

Žūklės mėgėjai buriasi čia.

Atvirai vertinant meškerykočio išlikimo šansus, svarbiausia pripažinti, kad audeklinė įmautė, į kurią įpakuotas meškerykotis dažniausiai parduodamas, apsaugo jį tik nuo įbrėžimų, o ne nuo rimtų „traumų“. Kad meškerykotis dažnose žvejo kelionėse būtų saugus galima jį vežiotis brezentiniame futliare, kurio sienelės pastorintos užpildu, bet patikimiausia metalinis arba plastikinis tūtos formos futliaras. Vienam meškerykočiui ją galima įsigyti ir papildomai.

Jei meškerykočių ne vienas, tūtų galima pasidaryti iš reikiamo skersmens plastikinių vandentiekio vamzdžių. Procesas paprastas: atpjaunama reikiamo ilgio vamzdžio atkarpa, vienas galas aklinai užtaisomas, o kitam pritaikomas kamštis. Galima parinkti vamzdžio įmautę iš audeklo, kurios vienas galas – su užtrauktuku. Prieš įmaunant į įmautę vamzdį aklinajame gale patartina įdėti porolono pagalvėlę, kuri saugos meškerykotį nuo stuktelėjimų. Kelias tūtas galima vežiotis brezentiniame futliare su užtrauktuku. Šis meškerykočių apsaugos būdas – turbūt pats paprasčiausias ir pigiausias.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min