Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauja karta mokosi žvejoti

young
Jaunimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jungtinėje Karalystėje visu tempu įsibėgėjo edukacinė programa, pagal kurią visi moksleiviai susipažįsta su mokslo apie žuvis pagrindais ir ekologija, o praktinių užsiėmimų metu mokosi meškerioti ir įgyja įgūdžius, kaip tausoti žuvų išteklius. Europos žūklės įrankių gamintojų asociacijos (EFTTA) vadovybė mano, kad tokios nacionalinės programos turi vykti visose Europos Bendrijos šalyse, todėl kasmet parengia seriją renginių, kurių tikslas paskatinti įvairius regionus rengti savo programas.

Naujoji karta, kuri pakeis dabartinius meškeriotojus, turi mokėti ne tik gaudyti žuvis, bet ir puoselėti garbingas žūklės klubų tradicijas, tausoti žuvų išteklius ir gamtą. Viso to jaunieji meškeriotojai mokomi įvairiuose Europos regionuose rengiamuose specialiuose renginiuose. Tai jaunimo stovyklos, kurių programa paprastai baigiasi serija egzaminų ir žūklės varžybomis.
  

Šiemet jaunieji meškeriotojai iš įvairių šalių dalyvaus stovykloje „Angling Unlimited“ (Jungtinė Karalystė), „Woodladns Youth Initiative“ (Jungtinė Karalystė), „2010 X Pierin Pescatore“ (Italija), „International Youth Fishing Camp“ (Suomija), „Environment and Fishing Youth“ (Vokietija), „Take the Kids Fishing ant Get Involved“ (Vokietija), „Angler School Winter“ (Švedija), „Sport Fish Younior 2010“ (Serbija), „Leader Course for Young Anglers“ (Danija).

Visos ŽŪKLĖS naujienos

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min