Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nedarykite skubotų išvadų apie guminukus

Guminuko uodegėlė, užverta ant kabliuko ir pavadėliu pritvirtinta prie valo, puikiai tinka komponuoti ešerių meškeriojimo masalus
Guminuko uodegėlė, užverta ant kabliuko ir pavadėliu pritvirtinta prie valo, puikiai tinka komponuoti ešerių meškeriojimo masalus
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikriausiai kiekvienas spiningininkas, pasirausęs savo masalinėse, aptiktų gerą saują nenaudojamų ar nebetinkamų meškerioti guminukų, kurių uodegėlės dažniausiai – sveikos.

Žūklės paslaptys „Facebook“ tinkle

Paprastai tie masalai – gana dideli, todėl, spiningininkų požiūriu, netinkantys ešerių gaudymui, tačiau nereikia daryti skubotų išvadų: tokių guminukų masyvesnių uodegėlių žaismas puikiai vilioja dryžuotašonius. Praktika rodo, kad kartais – net veiksmingiau nei mikroguminukai.

Tad iš tokių nebenaudojamų guminukų galima pasidaryti originalių masalų stambiems ešeriams vilioti. Nukirpkite uodegėlės mentę kartu su maždaug trečdaliu uodegos kamieno. Dalis kamieno reikalinga, kad šį improvizuotą masalą galėtumėte užverti ant kabliuko ir, kad atsiskleistų masalo žaismas. Nukirptą uodegėlę užverkite ant kabliuko, jį geriausia pririšti prie pavadėlio, o pastarąjį pritvirtinti prie pagrindinio valo. Tokiu masalu meškeriojama taip pat, kaip ir „drop-shot“ montažais, susidedančiais iš masalų virtinės su svareliu gale. Beje, kaip ir „drop-shot“ montažuose galima prie valo tvirtinti 2 ar net 3 pavadėlius su tokiomis nukirpotomis uodegėlėmis, užvertomis ant kabliukų, ir taip sukomponuoti žuvelių būrelį imituojantį kinkinį. 

Kitas variantas – kabliukas rišamas prie pagrindinio valo, ant kurio 20–30 cm atstumu tvirtinamas reikiamo svorio svarelis. Toks montažas tinkamas šapalų ir meknių gaudymui. Pavadėlį su uodegėle galima komponuoti su sukrėmis ir vobleriais. Taigi, variantų daug, eksperimentuokite kiek tik leidžia jūsų išmonė ir tikrai pasieksite įdomių bei nelauktų rezultatų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min