Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirkinių vežimėlis... žūklėje

Picture 103
Picture 103
Šaltinis: 15min
0
A A

Karpių žvejai seniai naudoja specialius vežimėlius, kuriais į žūklavietę pakrantėje gabena poros kubinių metrų apimties krovinį, susidedantį iš meškerių, stovų, gulto, palapinės,keliolikos kilogramų jauko ir dar tūkstančio smulkmenų, nes tektų kelis kartus kursuoti tarp automobilio ir vandens telkinio, kol į stovyklavietę būtų sugabenta visa reikalinga įranga ir manta. Ar mūsų žvejai naudojasi tokiomis transporto priemonėmis?

Specialūs vežimėliai žvejams Europoje išpopuliarėjo prieš porą dešimtmečių, kai nusistovėjo tvarka, pagal kurią daugelyje šalių negalima pakrantėse važinėti automobiliais ir privaloma juos palikti už poros šimtų metrų esančiose stovėjimo aikštelėse.  

Mūsų meškeriotojų tarpe, kompanijos „Salmolita“ direktoriaus Kęstučio Zabotkaus teigimu, tokie vežimėliai paklausos kol kas neturi, o žvejai pirmenybę teikia geroms karpių žūklės meškerėms. Galbūt paprasčiausiai nesusiformavo poreikis investuoti į pirkinius, užtikrinančius žūklėje komfortą, o gal daug kur dar galima privažiuoti palyginti arti vanens?

Tačiau prie Ginetiškių tvenkinio, tyvuliuojančio ties sostinės Pašilaičių rajono riba, padarytoje nuotraukoje užfiksuotas akivaizdus įrodymas, kad mūsų krašto meškeriotojai taip pat susiduria su panašiais nepatogumais, bet šią problemą jie sprendžia su mūsų tautiečiams būdingu išradingu, leidžiančiu sutaupyti pinigus, kuriuos reikėtų išleisti tokiam pirkiniui.

Jie paprasčiausiai pasiskolina prekybos centruose pirkinių vežimėlius ir naudoja juos vietoj minėtų specialių vežimėlių. Pasak nenorėjusio įsiamžinti kartu su netradicine transporto priemone, tokia vežimėlių panauda nėra labai garbingas dalykas, tačiau pagal galimybes meškeriotojai visada stengiasi sugrąžinti pirkinių vežimėlius šeimininkams. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min