Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šilutės uoste šeštąjį rudenį iš eilės tituluoti žuvienės virėjai

Žuvienės virimo čempionatas
Aldonos Aleksėjūnienės nuotr. / Žuvienės virimo čempionatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ir vėl – partinių emblemų margumynas, linkčiojimai prieš autoritetus, ir vėl – valgytojų, būsimų rinkėjų eilės rikiuojasi prie garuojančių, veltui dalijamos žuvienės katilų.

Šilutės rajono savivaldybė šeštą rudenį iš eilės engdama etnokultūrinį renginį, propaguojantį krašto kulinarinį paveldą, išvengti viešųjų ryšių akcijos šešėlio neįstengė. 

Šiemet  žuvienės virimo čempionato vertinimo komisijai buvo pateikti 46 kulinariniai kūriniai – tradicinės  žuvienės ir žuvies sriubos. Pernai – 44. 

Šilutės rajono savivaldybės  mero įsteigtu prizu – aukso ir sidabro lydinio čempiono žiedu – šiemet buvo apdovanota  Irena Bumblauskienė iš Šilutės „tvarkiečių“ moterų komandos „Eagle Woman“. 

Koks sutapimas – naujasis Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis yra taip pat  „tvarkietis“, neseniai apleidęs dėl šio posto Liberalų ir centro sąjungą.

Pirmąją vietą žuvienių vertinimo kategorijoje komisija skyrė taip pat „tvarkiečiams“, vadovaujamiems Rusnės žvejo Algio Svitkino.  Jis pirmąją vietą laimėjo ir pernai.

Pirmąją vietą už išvirtą žuvies sriubą komisija skyrė „Viešvilės upėtakiui“.

Šilutės rajono meras V.Laurinaitis žuvienės virimo čempiono žiedu taip pat apdovanojo šilutiškį šoumeną Marijų  Budraitį, šio renginio vedėją. Jam priklauso šio renginio autorystė. Beje, už darbą  jis gauna kelių tūkstančių litų atlygį. 

VIDEO: Žuvienės čempionatas Šilutėje
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min