Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šiuolaikinė žūklė“ išleista trečią kartą

S.Pučinsko teigimu, iš ankstenio leidimo autorius paliko tik stuburą, - tai, kas žvejų yra visuotinai priimta ir patvirtinta
S.Pučinsko teigimu, iš ankstesnio leidimo autorius paliko tik stuburą, – tai, kas žvejų yra visuotinai priimta ir patvirtinta.
Šaltinis: 15min
0
A A

Knygynų lentynose pasirodė trečioji papildyta ir atnaujinta mūsų šalies sportinio meškeriojimo patriarcho Stepono Pučinsko knygos „Šiuolaikinė žūklė“ laida, kurią išleido „Alma Litera“ leidykla. Autoriaus teigimu, knygos turinys atnaujintas daugiau kaip trečdaliu: jame atsirado pastabų apie meškeriojimo įrankių parengimą, praktinių patarimų, kaip plūdine ar dugnine meškere gaudyti įvairias žuvis, netgi žinių iš meškeriotojui svarbių meteorologijos sričių, taip pat pateikti įdomesni žūklės atvejai, kurių vieno labiausiai patyrusių mūsų krašto meškeriotojų biografijoje nestinga.

„Šiuolaikinė žūklė“ – meškeriotojo dienoraštis, kuriame sukaupta daugybė faktų, įvykių ir reiškinių vertinimų. Jo vertė – ne tik visų aprašomų įvykių ir dalykų autentiškumas, bet ir tai, kad jis aprėpia daugiau kaip pusę amžiaus mūsų krašto meškeriojimo istorijos raidos. Per tą laikotarpį susiformavo ne tik meškeriotojų bendrija, meškeriotojų lygos ir klubai, nacionalinių ir klubinių varžybų tinklelis, bet ir tapome šiuolaikiniais meškeriotojais, niekuo nesiskiriančiais nuo europinio standarto.

Trečiasis S.Pučinsko knygos „Šuolaikinė žūklė“ leidimas, kaip ir pirmieji du, pasižymi glaustu, išgrynintu stiliumi ir didžiuliu informaciniu užtaisu. Be abejo, ypač atidžiai daugelis mūsų meškeriotojų, siekiančių meistriškumo, skaitys skyrių „Plūdinių meškerių tipai“, kuris šiandien – vienintelis profesionalus tokios informacijos šaltinis lietuvių kalba, o skyrelis „Pašarai ir masalai“ – universalus vadovėlis, kiekvienam norinčiam susikurti meškeriojimo jaukų komponavimo sistemą. Šiame skyrelyje pateikiami unikalūs autoriaus sukurti jaukų receptai.

Tarp informacijos, kuria papildyta „Šiuolaikinė žūklė“ – įžvalgos apie kai kuriuos savo auklėtinius, pasiekusius nemažų aukštumų meškeriojimo sporte. Pirmiausia apie A.Kuzą, įsitvirtinusį pirmajame Anglijos karpių gaudymo čempionato dešimtuke ir dabar gyvenantį šioje šalyje.

Na, o svarbiausia, kad kiekvienas meškeriotojas ras „Šiuolaikinėje žūklėje“ žinių, kaip gaudyti tą žuvį, kuri jam mieliausia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min