Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už 9 lydekas teks sumokėti beveik 5 tūkst. litų

Lydeka
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / Lydeka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vasario 7 d. Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai organizavo reidą ant Rokiškio ir Kupiškio rajonų vandens telkinių ledo.

Žūklės naujienos „Facebook“ tinkle. Junkitės ir jūs.

Reido metu patikrinta 19 žvejų. Inspektoriams įkliuvo Rokiškio rajone ant Skaistės ežero ledo trys žvejybos taisyklių pažeidėjai. Jie neteisėtai žvejojo masalui naudodami gyvas žuveles. Pažeidėjai viršijo leistiną šakotinių, skritulių ir vėliavėlių skaičių. Piliečiai turėjo 23 šakotines, 4 skritulius ir 10 vėliavėlių. Pažeidėjų laimikis – 9 lydekos.

Surašant vienam iš pažeidėjų protokolą, kiti du pabėgo. Jų tapatybės jau nustatytos ir atsakomybės pažeidėjai neišvengs. Iš jų paimti ledo grąžtai, žvejo dėžės, kiti žvejybos įrankiai.

Už tai, kad pažeidėjai turėjo net daugiau kaip dukart daugiau žvejybos įrankių nei leidžiama, jiems bus skirtos administracinės baudos nuo 400 iki 1 000 litų su pažeidimo įrankių ir priemonių konfiskavimu. Už neteisėtai sužvejotas 9 lydekas teks atlyginti vandens gyvūnijai padarytą žalą, kurios dydis siekia beveik 5 tūkst. Lt.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min