Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Veiksmingas ešerių masalas

Kabliuku, ant kurio kotelio – švino juostelė, ešerius galima gaudyti be gyvo masalo.
Kabliuku, ant kurio kotelio – švino juostelė, ešerius galima gaudyti be gyvo masalo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Meškeriotojai sukuria fantastiškai originalių masalų, tačiau dauguma jų – gana sudėtingi, o patyrę meškeriotojai žino, kad patys geriausi masalai – paprasti. Daugumą jų galima pasidaryti pačiam. Tuos masalus lengva naudoti, ir labai svarbu, kad jie praktiškai nieko nekainuoja.

Be jokios abejonės, vienu tokių masalų galima laikyti raudonos spalvos kabliuką, kurio kotelis apvyniotas plonyte (0,5-0,6 mm storio) švino juostele. Ji replėmis suplojama taip, kad neslidinėtų ir nesisukiotų, nes ant kabliuko turi laikytis vienoje plokštumoje su kabliuko ausele. Juostelės plotis – maždaug vienas centimetras. Tokį masalą naudoja Lenkijoje Mozūrijos krašto meškeriotojai ešeriams gaudyti.

Anot šį masalą sumaniusių meškeriotojų, „kabliukas“ yra veiksmingiausias, kai ešeriai medžioja lėtai ant dugno grimztančius masalus. Jis naudojamas meškerioti ir nuo ledo, ir spiningu. Meškeriojant spiningu masalas rišamas pavadėliu prie pagrindinio valo, o ant kito pavadėlio tvirtinamas 2-3 g slyvutės formos svarelis su sukučiu. Originalus masalas užmetamas „ultralight“ klasės meškerykočiu, o žūklei naudojamas 0,14-0,16 mm skersmens valas. Po ledu masalas gramzdinamas pririštas prie pagrindinio valo. Ešeriai griebia sklendžiantį masalą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min