Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 3d. 01:23

Žūklės gudrybės. Tabletė nuo korozijos

Praktikai rekomenduoja vieną masalinės pertvarą pakeisti „Stop Rust Plastabs“ plokštele ir sukrių ar blizgių džiovinti nebereikės
Praktikai rekomenduoja vieną masalinės pertvarą pakeisti „Stop Rust Plastabs“ plokštele ir sukrių ar blizgių džiovinti nebereikės

Jei į sukrių masalinę arba kabliukų dėžutę pakliūva drėgmė, po kelių dienų visi metaliniai daiktai apsitraukia rūdimis. Net pačiomis naujausiomis antikorozinėmis dangomis padengti kabliukai rūdija. Galbūt šio nemalonaus reiškinio meškeriotojams pavyks atsikratyti – tokią viltį teikia amerikiečių kompanijos „Flambeau“ pristatyta naujiena – tabletės... nuo korozijos.

Tapk Žūklės draugu, spausk čia.

Kas trečias naudingas patarimas, spausdinamas leidiniuose meškeriojimo tema, pasakoja apie apsaugos nuo drėgmės ir kovos su korozija būdus ir priemones. Tai rodo, kad ši tema ypač aktuali. Tačiau neteko girdėti, kad kas nors siūlytų masalų rūdijimą užkardyti... tabletėmis. Vis dėlto ši žinia – ne balandžio pirmosios pokštas: „Flambeau“ kompanijos chemikai sukūrė kiekvienam prieinamą priemonę nuo korozijos „Stop Rust Plastabs“. Naujovė atrodo neįspūdingai – tai plastiko plokštelės, primenančios masalinių skyrelių pertvaras. Tačiau jų veiksmingumas – akivaizdus: užtenka vieną tokią plokštelę įdėti į masalinę ir jos turinys, esantis 33 cm spinduliu apsaugotas nuo korozijos.

Gamintojai deklaruoja, kad portatyvinė „Stop Rust Plastabs“ plokštelė apsaugo korozijos ir oksidavimosi ne tik geležinius ir plieninius reikmenis bei įrankius, bet ir daiktus, pagamintus iš vario, sidabro, aliuminio, nikelio, žalvario.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min