Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

„Barcelona“ ekipą papildęs Šarūnas Jasikevičius: „Kai tau 36-eri, niekas nedalija ilgalaikių kontraktų“

Prieš išvykdamas į olimpines žaidynes Londone, krepšinio rinktinės įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius pasidalijo mintimis apie artėjantį turnyrą ir neseniai pasirašytą sutartį su „Barcelona“ klubu.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Luko Balandžio nuotr.

„Mintis viena – pasiruošti pirmosioms rungtynėms su Argentina. Nuo to viskas prasidės. Tai viena iš elitinių komandų krepšinio pasaulyje ir mes, kad juos nugalėtume, turėsime sužaisti labai gerai. Manau, kad šiandien mes esame geresni nei buvome Venesueloje, bet ir priešininkai bus žymiai stipresni. Žaisti reiks daug geriau ir kovoti iš paskutiniųjų, po truputį skinti pergales“, – apie artėjančias kovas sakė krepšininkas.

Žaidėjas prisipažino, kad jam bus labai malonu vėl sugrįžti į olimpinį kaimelį. Tai buvo šios vasaros tikslas, kurį Š. Jasikevičiui su komanda pavyko įgyvendinti.

Paklaustas, kas lėmė sprendimą pasirinkti „Barcelona“ klubo pasiūlymą, žaidėjas sakė, kad tai buvo sprendimas, paremtas pačiu žaidimu: „Norėjau žaisti tokiame puikiame klube su geru treneriu ir visa komanda. Ispanijos lyga yra tikrai pajėgi. Pliusai yra, kad pažįstu miestą, turiu daug draugų, žinau ir komandos personalą. Kai tau 36 metai, tai supranti, kad niekas ilgalaikiais kontraktais nesišvaisto. Nebuvo dėl ko reikalauti tų dvejų metų. Tikrai jau ne tie mano metai, kad siūlytų pasilikti ilgesniam laikui.“

Londono olimpiadoje dalyvausiantis 36 metų 193 cm ūgio žaidėjas pasirašė vienerių metų sutartį su galimybę pratęsti ją dar vienam sezonui.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius