Brazilijos krepšininkai į olimpiadą sugrįžo pergale prieš Australiją

Net po 16 metų pertraukos į olimpines žaidynes sugrįžę Brazilijos krepšininkai Londone startavo pergale. Sekmadienį jie pirmajame B grupės mače 75:71 (19:20, 17:15, 20:14, 19:22) palaužė Australijos rinktinę.
Brazilų lyderis Marcelinho Huertas ne tik pelnė 15 taškų, bet ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nuo 1996-ųjų žaidynių Atlantoje už olimpiados borto vis likdavę brazilai atitrūko trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 16:4 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (52:39).

Visgi dramos išvengti nepavyko. Paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę australai priartėjo per vieną taiklų metimą (71:73), bet paskutines jų viltis pražudė abu baudos metimus šaltakraujiškai realizavęs Marcelinho Huertas.

Brazilija: Leandro Barbosa 16, Marcelinho Huertas 15 (10 rez. perd.), Andersonas Varejao 12, Nene Hilario 10.

Australija: Patrickas Millsas 18, Joe Inglesas 15, Davidas Andersneas 14, Aronas Baynesas 10.

B grupėje sekmadienį dar žais olimpinė vicečempionė Ispanija su Kinija ir žaidynių šeimininkė Didžioji Britanija su Rusija.

AFP/Scanpix nuotr./41FP120729D186
AFP/„Scanpix“ nuotr./Buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" vidurio puolėjas Aronas Baynesas pelnė 10 taškų.