Didžioji Britanija olimpines žaidynes baigė triuškinama pergale prieš Kinijos krepšininkus

Londono olimpiados šeimininkė, Didžiosios Britanijos rinktinė (1/4), pergalingai užbaigė savo pasirodymą. Chriso Fincho auklėtiniai rezultatu 90:58 (27:15, 19:16, 26:17, 18:10) sutriuškino Kiniją (0/5).
Britai įveikė Kiniją
Britai įveikė Kiniją / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Abi šios rinktinės neturėjo jokių galimybių patekti į ketvirtfinalį, todėl paskutinėse B grupės rungtynėse kovojo dėl pergalės.

Susitikimą geriau pradėjo kinai, kurie pelnė 7 taškus be atsako (0:7), tačiau atkutę britai čia pat išlygino rezultatą, o ketvirčio pabaigoje surengė spurtą 9-0 ir įgijo 10 taškų persvarą (22:12).

Antrajame kėlinyje Olimpiados šeimininkai kontroliavo žaidimą (46:31), o tašką šiame mače padėjo po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio spurtas 13-3 leido Ch.Fincho komandai pirmauti 25 taškų skirtumu (70:45).

Savo varžovus britai triuškino ir paskutinio kėlinio metu, kurio pabaigoje laimėjo atkarpą 12-2 ir laimėjo susitikimą net 32 taškais.

Didžoji Britanija: Kieronas Achara 16 (1/2 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam.), Nate'as Reinkingas 12, Andrew Sullivanas 11, Joelis Freelandas (6 atk. kam.) ir Ericas Boatengas (6 atk. kam.) po 10.

Kinija: Zhizhi Wangas 11 (5/12 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud., 6 atk. kam.), Yi Jianlianas (14 atk. kam.) 10, Shipengas Wangas 9.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?