Ispanijos krepšininkai po atkaklios kovos palaužė prancūzus ir iškopė į olimpiados pusfinalį

Londono olimpinių žaidynių ketvirtfinalio rungtynėse trečiąją vietą C grupėje užėmusi Ispanijos rinktinė 66:59 palaužė antroje pozicijoje A grupėje likusius Prancūzijos krepšininkus.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtajame kėlinyje prabėgus 4 minutėms ispanai išsiveržė į priekį – 58:57. Tuomet nė viena komanda 4 minutes negalėjo pelnyti taškų. Ispanai įspūdingai darbavosi gynyboje, o puolime sugebėjo sėkmingai užbaigti kelias atakas iš eilės ir prasidėjus paskutinei minutei pirmavo 62:57.

Po dar vienos nesėkmės puolime prancūzai pradėjo pražangomis stabdyti varžovus. R.Turiafas be ceremonijų kietai sustabdė R.Fernandezą ir už tai gavo nesporinę pražangą. J.M.Calderonas realizavo vieną baudą ir dar kamuolys liko Ispanijos ekipos rankose. Čia pat įsiutęs N.Batumas labai kietai sustabdė J.C.Navarro. Netrukus tarp abiejų ekipų žaidėjų kilo nedidelis susistumdymas, kurį teisėjai greitai nuramino. Ispanai ramiai realizavo baudas ir įtvirtino pergalę.

Ispanija: Marcas Gasolis 14 (8 atk. kam.), Juanas Carlosas Navarro 12 (6 atk. kam.), Pau Gasolis 10 (11 atk. kam.), Rudy Fernandezas 9, Sergio Llullas 8.

Prancūzija: Tony Parkeris (6/20 metimai, 6 atk. kam.) ir Borisas Diaw (3/6 tritaškiai) po 15, Florentas Pietrusas 10, Nicolas Batumas 9.

Pusfinalyje ispanų lauks akistata su Lietuvos komandą įveikusia Rusija.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai