Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Lietuvos krepšininkai išlydėti į Londoną

Penktadienio popietę Lietuvos krepšinio rinktinė iš Vilniaus oro uosto išvyko į Londono olimpines žaidynes. Žaidėjai nusiteikę gerai ir koncentruojasi į pirmas rungtynes su Argentina.
Išlydėtuvių akimirka
Išlydėtuvių akimirka / Luko Balandžio nuotr.
Temos: 1 Londonas

Mūsų rinktinei tai jau šeštoji olimpiada iš eilės. Išskirtinis pasiekimas, tačiau Lietuvai to negana – tikimasi ir medalių, kuriuos olimpinėse žaidynėse paskutinį kartą pavyko iškovoti 2000 metais.

Lietuva žais vienoje grupėje su JAV, Argentina, Prancūzija, Nigerija ir Tunisu. Keturios iš šių komandų pateks į ketvirtfinalį, kurį įveikti ir yra pagrindinis mūsų rinktinės uždavinys. Penkiose olimpiadose iš eilės lietuviams tai padaryti pavyko.

Į rinktinę sugrįžo, praleidę Europos čempionatą, Linas Kleiza ir Jonas Mačiulis. Tačiau dėl traumos iš rinktinės iškrito Robertas Javtokas ir jo darbas atiteks 20-mečiui Jonui Valančiūnui.  Jam bandys pagelbėti ir netikėtai prie rinktinės prisidėjęs Antanas Kavaliauskas.

Pats Jonas Valančiūnas išvykstant sakė negalįs patikėti, kad jis pasirodys olimpinėse žaidynėse: „Prieš keletą metų to net įsivaizduoti negalėjau. Tai tikrai svarbus pasiekimas mano gyvenime.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius