Palaužę Rusijos krepšininkus ispanai žengė į olimpinio turnyro finalą

Ispanijos krepšinio rinktinė įvykdė tai, ką planavo – prasibrovė į olimpinių žaidynių finalą. Pusfinalio mače Rusijos krepšininkus ispanai įveikė rezultatu 67:59 (9:12, 11:19, 26:15, 21:13).
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ispanai per pirmuosius du kėlinius sukrapštė vos 20 taškų, tačiau po didžiosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą, žingsnis po žingsnio palaidodami Rusijos viltis žaisti olimpinių žaidynių finale.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Pau Gasolis (12 atkovotų kamuolių), 14 – Jose Manuelis Calderonas, 11 – Rudy'is Fernendezas.

14 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Aleksandras Kaunas, po 10 – Andrejus Kirilenka (8 sugriebti kamuoliai) bei Antonas Ponkrašovas.

Kitas pusfinalio rungtynes penktadienio vakarą žais favorite laikoma olimpinė bei pasaulio čempionė JAV rinktinė ir Argentinos krepšininkai.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai