Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Pokštus krėtęs Jonas Valančiūnas: „Ranka rašau laiškus ir naudojuosi pašto karvelių paslaugomis“

Pirmasis Jono Valančiūno mobilusis telefonas? „Naudojausi racija su siūlu ir puodeliu. Buvo labai patogu, bet ir ją pamečiau“, – kvatojo Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas. Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusiame „Omnitel“ salone jis, Simas Jasaitis ir Rimantas Kaukėnas atsakinėjo į šmaikščiausius renginio vedėjo ir gerbėjų klausimus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / Tomo Tumalovičiaus/„Krepšinio širdis“ nuotr.

Rinktinę remianti telekomunikacijų kompanija trečiadienio vakarą sirgaliams suteikė paskutinę progą atsisveikinti su Londono olimpiadoje rungtyniausiančiais krepšininkais. „Labai mėgstu pamesti telefonus, todėl su tokia mintimi į čia ir atėjau“, – sakė originaliausiai atsakinėjęs J.Valančiūnas.

Stiprų humoro jausmą turintis aukštaūgis tikino atradęs įdomesnį būdą už bendravimą socialiniuose tinkluose „Facebook“ ar „Twitter“: „Ranka rašau laiškus ir naudojuosi pašto karvelių paslaugomis. Jiems sunkiausia skristi per Atlantą.“

Kaip internete su draugais ir pažįstamais šnekučiuojasi S.Jasaitis? „Per „Google“. Įvedu, pasižiūriu naujausias nuotraukas ir viskas“, – šypsojosi puolėjas.

Kur kas rimčiau už kolegas atsakinėjęs Rimantas Kaukėnas tvirtino nebendraujantis virtualioje erdvėje: „Didžiausią dėmesį ir visą laisvalaikį skiriu šeimai. Geriausias būdas – paskambinti telefonu, tačiau ir ilgiems pokalbiams reikia rasti laiko.“

J.Valančiūną nustebino klausimą uždavusi lietuvių kalbos brandos egzaminų vertintoja. Mokytoja norėjo sužinoti, kaip praėjusiais metais aukštaūgiui pavyko išlaikyti egzaminą.

„O, pažįstami veidai! Ačiū jums už viską, – juokėsi J.Valančiūnas. – Niekam nesakysiu.“ Moteris pridūrė labai norėjusi padėti.

„Tai ir padė... Nors ne, nepadėjote, – nepasimetė iki ausų nusišypsojęs krepšininkas. –  Bet buvo išlaikyta su jūsų pagalba.“

Vėliau surimtėjęs J.Valančiūnas teigė, kad kiekvienas jaunuolis į mokslus privalo žiūrėti labai rimtai. Anot jo, svarbiausia gyvenime pasirinkti arčiausiai širdies esantį kelią.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius