Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 rugpjūčio 16d. 21:07

Aleksandro Kazakevičiaus treneris: „Didžiuojamės Aleksandru ir niekam neleisime jo savintis“

Aleksandras Kazakevičius
Fotodiena.t/Roberto Dačkaus nuotr. / Aleksandras Kazakevičius
Po bronzinės pergalės ant Londono olimpinio kilimo Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Darius Čepauskas negailėjo pagyrimų trenerių Ruslano Vartanovo, Grigorijaus Kazovskio ir Remigijaus Gusto auklėtiniui.

„Aleksandras nuėjo ilgą kelią nuo mažo lieso berniuko iš Vilniaus gatvės iki užgrūdinto kovotojo, pakilusio iki olimpinio pjedestalo. Didžiuojames Aleksandru ir savo šalimi, kuri sugeba, nepaisant visų laikinų ekonominių nepriteklių, išugdyti olimpinius medalininkus. 

Dėsime visas pastangas, kad ir ateityje imtynininkai garbingai atstovautų Lietuvos valstybei ir savo pergalėmis garsintų jos vardą.

Britai Rūtą Meilutytę vadina savo įdukra. Mes Aleksandro savintis niekam neleisime. Jis gimė, augo, gyvena ir treniruojasi Lietuvoje, „Sportimos“ komplekso sporto salėje. Visus berniukus, kurie nori užaugti sveikais ir stipriais, kviečiame apsilankyti čia ir kituose Lietuvos imtynių centruose.

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė D.Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvos sportui, už parodytą valią ir ryžtą, siekiant pergalės XXX Olimpiados žaidynėse Londone apdovanojo šalies atletus.

Imtynininkui Aleksandrui Kazakevičiui už iškovotą olimpinį bronzos medalį šalies vadovė įteikė Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžių. 

Valstybiniai apdovanojimai taip pat skiriami Lietuvos sportininkus treniravusiems ir Londono olimpinėms varžyboms juos rengusiems treneriams.

Prezidentė D. Grybauskaitė šalies imtynių trenerį Ruslaną Vartanovą apdovanojo LDK Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

Ne vieną aukštos klasės imtynininką Lietuvoje ir užsienyje paruošusiam treneriui Grigorijui Kazovskiui buvo įteiktas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius. 

 „Esate tikri Lietuvos patriotai. Esate tie, kuriems Tėvynės garbė – tai ir asmeninė laimė. Londone skambant Lietuvos himnui ir kylant trispalvei, drauge su Jumis džiaugėsi visa Lietuva. Tai buvo pasididžiavimo savo šalimi akimirkos, dėl kurių verta gyventi ir aukotis. Jūs tapote brangūs ir artimi mums visiems. Visiems, kurie myli savo Tėvynę ir tiki ja, kur begyventų“, – apdovanojimų ceremonijoje kalbėjo šalies vadovė.

Apdovojimo ceremonijos metu žiniasklaidos atstovai ir svečiai pasigedo olimpinių žaidynių prizininko A.Kazakevičiaus. „Aleksandras dar prieš Londoną buvo įsigijęs kelialapį poilsinei kelionei Turkijoje, į kurią išvyko iškarto po žaidynių. Šiuo metu jis pliuškenasi Viduržemio jūroje. Kai jam paskambinau, jis labai nusiminė, kad negaus aukšto apdovanojimo iš Prezidentės rankų. Ką gi, reikės būti atidesniam ir tokių klaidų nedaryti po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių“, – šypsodamasis pasakojo apie savo auklėtinį paklaustas R.Vartanovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Imtynės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min