Aukso medalius vandensvydžio turrnyre iškovojo amerikietės

JAV rinktinė pasidabino aukso medaliais
AFP/„Scanpix“ nuotr. / JAV rinktinė pasidabino aukso medaliais
Šaltinis: BNS
0

XXX-ųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų vandensvydžio turnyrą laimėjo JAV rinktinė.

Trečią kartą olimpinių žaidynių finale žaidusios JAV vandensvydininkės ketvirtadienį 8:5 (1:1, 4:1, 2:0, 1:3) įveikė Ispanijos komandą ir pirmą kartą tapo olimpinėmis čempionėmis.

Kaip ir prieš ketverius metus Pekine Australijos rinktinė mažajame finale po pratęsimo 13:11 (2:1, 5:3, 3:4, 1:3, 2:0) palaužė Vengrijos ekipos pasipriešinimą ir vėl džiaugėsi bronzos medaliais.

Penktąją vietą užėmė Kinijos vandensvydininkės, po pratęsimo 16:15 (3:3, 5:6, 3:2, 3:3, 2:1) įveikusios Rusijos ekipą, o mače dėl septintosios vietos Italijos komanda 11:7 (2:3, 4:0, 3:2, 2:2) įveikė žaidynių šeimininkę Didžiąją Britaniją.