Buriuotoja Gintarė Scheidt olimpinėse žaidynėse užėmė 6 vietą

Londono vasaros olimpinių žaidynių buriavimo regatoje 2008 metų Pekino olimpiados vicečempionė Gintarė Scheidt pirmadienį vykusiame medalių plaukime liko 7 vietoje ir galutinėje įskaitoje su 82 baudos taškais tarp 41 dalyvės užėmė šeštąją vietą.
Gintarė Scheidt
Gintarė Scheidt / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį dešimtąjį moterų „Laser Radial“ klasės plaukimą lietuvė baigė šešta ir tokią pat poziciją su 68 baudos taškai išsaugojo bendrojoje įskaitoje.

Medalių plaukime Lietuvos buriuotoja varžėsi su likusiomis dešimtuko dalyvėmis – Kinijos, Olandijos, Airijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Čekijos, JAV bei Meksikos sportininkėmis.

Žaidynių aukso medalį iškovojo medalių plaukimą laimėjusi planetos vicečempionė kinė Lijia Xu (35 baudos tšk.), aplenkusi 2011 metų pasaulio čempionę olandę Marit Bouwmeester (37 baudos tšk.) ir belgę Evi Van Acker (40 baudos taškų):

1. Xu Lijia (Kinija)                  35 baudos tšk.