Dar vienos nepilnametės auksas: gimnastikos daugiakovės Londono olimpiados čempione tapo 16-metė Gabrielle Douglas

Olimpinė čempionė Gabrielle Douglas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Olimpinė čempionė Gabrielle Douglas
Šaltinis: BNS
0

XXX-ųjų vasaros olimpinių žaidynių Londone aukso medalis gimnastikos daugiakovės varžybose atiteko šešiolikmetei amerikietei Gabriellei Douglas, kuri sumoje surinko 62,232 balo.

Olimpinių žaidynių auksą daugiakovėje JAV gimnastėms pelnė jau trečiose žaidynėse iš eilės.

G. Douglas – tai antrasis olimpinis aukso medalis po pergalės komandinėse varžybose antradienį.

Antrąją bei trečiąją vietas Londone užėmė Rusijos sportininkės – planetos pirmenybių vicečempionė Viktorija Komova (61,973 balo) ir Alija Mustafina (59,566 balo).

Šios rungties atrankoje startavo ir lietuvė Laura Švilpaitė. Lietuvė daugiakovėje surinko 50,299 balo ir užėmė 50-ą vietą tarp 60-ties dalyvių.