Fechtuotojai Valentinai Vezzali nepavyko ketvirtą kartą iš eilės tapti olimpine čempione

Italijos fechtuotojai Valentinai Vezzali šeštadienį nepavyko ketvirtosiose olimpinėse žaidynėse iš eilės triumfuoti asmeninėse rapyrininkių varžybose.
Valentina Vezzali
Valentina Vezzali / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį pasibaigusiose Londono olimpinių žaidynių rapyrininkių asmeninėse varžybose italės užėmė visą prizininkių pakylą, o V. Vezzali tenkinosi bronzos medaliu, mažajame finale tik po pratęsimo 13:12 įveikusi Pietų Korėjos atstovę Hyun Hee Nam, kuri prieš ketverius metus Pekine buvo antra.

Čempione tapo kita italė Elisa Di Francisca. 29-erių metų pasaulio vicečempionė lemiamoje dvikovoje po pratęsimo 12:11 įveikė tėvynainę Arianną Errigo.