Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 25d. 18:44

Į Londono olimpinių žaidynių kaimelį atvyko Lietuvos dziudo imtynininkai ir irkluotojai

Lietuvos dziudo atstovai Londone vyrai (iš kairės): treneris P.Vinciūnas, masažuotojas J.Vaščenkovas ir imtynininkai M.Paškevičius bei K.Bauža.
LTOK nuotr. / Lietuvos dziudo atstovai Londone vyrai (iš kairės): treneris P.Vinciūnas, masažuotojas J.Vaščenkovas ir imtynininkai M.Paškevičius bei K.Bauža.
Trečiadienį į Londono olimpinių žaidynių kaimelį atvyko Lietuvos irkluotojai ir dziudo atstovai.

Lietuvai olimpiadoje atstovaus du dziudo imtynininkai – Karolis Bauža (iki 90 kg) ir Marius Paškevičius (virš 100 kg) – bei keturi irkluotojai – vienvietininkai Mindaugas Griškonis, Donata Vištartaitė ir dvivietę valtį irkluosiantys Rolandas Maščinskas bei Saulius Ritteris.

Kaip praneša Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), ir vieni, ir kiti po trumpo atokvėpio iškeliavo į treniruotes.

Šalių misijų vadovai žaidynėse trečiadienį dalyvavo bendrame pasitarime su Londono olimpinių žaidynių organizacinio komiteto ir TOK padalinių vadovais. Kaip pasakojo Lietuvos olimpinės misijos vadovas Algirdas Raslanas, kalbėta apie organizacinius reikalus, draudimus žaidynių metu.

Etikos komisijos atstovai dar sykį priminė, kad sportininkams griežtai draudžiama dalyvauti lažybose dėl rezultatų, sportiniuose totalizatoriuose. Draudžiami bet kokie susitarimai, galintys turėti įtakos varžybų baigčiai.

Griežtos ir reklamos ant sportinės aprangos taisyklės. Didžiausias dėmesys į pažeidėjus bus kreipiamas atidarymo parade, einant ant nugalėtojų garbės pakylos. Visi sportininkai ir delegacijų nariai raštu gali išsakyti savo nuomonę, kas žaidynėse organizuota blogai.

Atkakliai kovojama su bandančiais rūkyti gyvenamosiose patalpose. Antradienio vakarą, suveikus priešgaisrinei signalizacijai, buvo evakuoti visi vieno pastato gyventojai. Žadama sumažinti olimpinio kaimelio gatvėmis be būtino reikalo važinėjančių automobilių skaičių.

Didžiojoje Britanijoje sėkmingai verslą plėtojantys „Lituanica“ atstovai liepos 24-osios vakarą Lietuvos misijos darbuotojams, olimpiniame kaimelyje jau dirbantiems medikams surengė įdomią ekskursiją laivu Temzės upe.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min