JAV futbolininkės apgynė olimpinių žaidynių čempionių titulus

JAV rinktinės vartininkė Hope Solo
AFP/„Scanpix“ nuotr. / JAV rinktinės vartininkė Hope Solo
Šaltinis: BNS
0

Londono olimpinių žaidynių moterų futbolo turnyrą laimėjo ir čempionės titulą apgynė JAV rinktinė.

JAV futbolininkės ketvirtadienį finale 2:1 (1:0) įveikė planetos pirmenybių nugalėtoją Japonijos vienuolikę ir olimpinėmis čempionėmis tapo trečiąjį kartą iš eilės bei ketvirtąją per penkis olimpinius turnyrus.

Abu įvarčius nugalėtojoms pelnė Carli Lloyd (8 ir 54 min.), o japonių gretose pasižymėjo Yuki Nagasato (63 min.).

Bronzos medalius iškovojo Kanados rinktinė, mače dėl trečiosios vietos 1:0 (0:0) nugalėjusi Prancūzijos ekipą ir pirmą kartą moterų olimpinėse žaidynėse be medalių palikusi Europos žemyno futbolininkes.

Pusfinalyje amerikietės po pratęsimo 4:3 įveikė kanadietes, o japonės 2:1 privertė pasiduoti prancūzes.